2014 01 18

Dviejų lietuvių atstovaujamas „Rock“ Estijoje įveikė „Tarvas“ su Giedriumi Gustu

Estijos krepšinio pirmenybėse pergale džiaugėsi Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi bei Vilmantu Diliu, svečiuose 96:76 (21:18, 31:23, 24:13, 20:22) nugalėjęs Giedriaus Gusto Rakverės „Tarvas“ ekipa, kuriai tai buvo jau šeštoji nesėkmė per aštuoniolika mačų.
Giedriaus Gusto rezultatyviaus žaidimo Barons pergalei nepakako.
Giedriaus Gusto rezultatyviaus žaidimo Barons pergalei nepakako. / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs A.Pečiukevičius į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 20 su puse minutės (20:23) jis pataikė visus metimus – tritaškį, 4 dvitaškius ir 6 baudų metimus.

„Rock“: Valmo Kriisa 16, V.Dilys 14, Joosepas Toome 13.

Beveik 17 minučių aikštelėje praleidęs V.Dilys pataikė vienintelį tritaškį, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 10. Be to po krepšiais jis atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidusio G.Gusto sąskaitoje 19 taškų, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos ir išnaudotas 5 pražangų limitas. Per 32 su puse minutės (32:36) jis pataikė 8 dvitaškius iš 19 bei visus 3 baudų metimus.

„Tarvas“: Raitas Keerlesas 12, Juris Umbraško 1, Mihkelas Krugas 8.

Estijos krepšinio lygos pirmauja visus 10 mačų laimėjusi Talino „Kalev“ ekipa.