2014 03 30

Dviejų lietuvių indėlis į „Unicaja“ pergalę Ispanijoje – 18 taškų

Pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos 25-ojo turo rungtynėse iškovojo ir į penktąją vietą pakilo Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (16/9), sekmadienį namuose 83:64 (22:14, 17:17, 22:13, 22:20) nugalėjusi septintojoje pozicijoje esančius Vitorijos „Laboral Kutxa“ (13/12) krepšininkus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M.Kuzminskas per 22 minutes įmetė 14 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei sykį suklydo.

12 taškų prie pergalės prisidėjo Jaysonas Grangeris, 11 – Vladimiras Štimacas.

D.Sabonio sąskaitoje – 4 taškai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, dvi klaidos ir pražanga. Kiek daugiau nei puspenktos minutės (4:39) aikštelėje praleidęs jaunasis puolėjas pataikė abu mestus dvitaškius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Fabienas Causeuras (17 tšk.), Fernando San Emeterio (14 tšk.) bei Thomas Heurtelas (10 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantis Madrido „Real“ (25/0) klubas, lenkiantis Kšištofo Lavrinovičiaus Valensijos „Basket“ (22/3) komandą ir „FC Barcelona“ (19/6) krepšininkus.