Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Einikis išrinktas į NKL žvaigždžių rungtynes

Gintaras Einikis
„Scanpix“ nuotr. / Gintaras Einikis atstovaus „Vakarų“ rinktinei
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) paskelbė visų krepšininkų, dalyvausiančių lygos žvaigždžių dienoje sąrašą.

Daugiausia – po du krepšininkus į žvaigždžių rungtynes delegavo Palangos „Naglio-Adakrio“, Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“, „Mažeikių“ ir Pakruojo „Merestos“ komandos.

NKL žvaigždžių diena šiemet kovo 6 d. vyks Pakruojyje.

Žvaigždžių komandų sudėtys: „Vakarų“ rinktinė
Numeris Krepšininkas Komanda
7 Saulius Raziulis Joniškio „Delikatesas“
5 Aivaras Kvedaravičius Šiaulių „ABRO Universitetas“
21 Brandonas Davisas Palangos „Naglis Adakris“
40 Gintaras Einikis Palangos „Naglis Adakris“
8 Alidas Žukauskas Šilutės „Šilutė“
23 Laurynas Jacevičius Mažeikių „Mažeikiai“
22 Osvaldas Mačernis Mažeikių „Mažeikiai“
13 Juozas Blažys Radviliškio „KK Radviliškis“
4 Aurimas Šaulis Tauragės „Bremena Karšuva“
10 Evaldas Lengvinas Klaipėdos „Nafta Uni Laivitė“

„Vakarams“ vadovaus Aloyzas Rudys, jam talkins Dainius Miliūnas. Tuo tarpu „Rytų“ rinktinės vyriausiuoju treneriu bus Dainius Bertulis, o asistentu – Vitoldas Masalskis.

Žvaigždžių komandų sudėtys: „Rytų“ rinktinė
Numeris Krepšininkas Komanda
14 Mantas Griškėnas Pakruojo „Meresta“
13 Vytautas Padgureckas Pakruojo „Meresta“
4 Bryanas Harrisonas Pasvalio „Pieno žvaigždės“
15 Adomas Drungilas Kauno „Žalgiris Sabonio mokykla“
8 Tauras Jogėla Kauno „Žalgiris Sabonio mokykla“
12 Stanionis Edgaras Kauno „Erelita KTU“
23 Arvydas Gydra Vilniaus „KK Akademija“
22 Remigijus Sugintas Vilniaus „VKM Perlas“
24 Vidmantas Sragauskis Kauno „LKKA Atletas“
9 Tadas Sebežiovas Jonavos „Triobet Malsta“

Taip pat paskelbtos snaiperių ir dėjimo į krepšį konkurso dalyvių pavardės. Į tritaškių konkursą kiekviena komanda delegavo po vieną savo atstovą.

 

„Snaiperių“ konkurso dalyviai
Krepšininkas Komanda
Airidas Kurauskas Šiaulių „ABRO Universitetas“
Karolis Macinkevičius Mažeikių „Mažeikiai“
Rimvydas Demenius Radviliškio „KK Radviliškis“
Alidas Žukauskas Šilutės „Šilutė“
Ignas Razutis Palangos „Naglis Adakris“
Aurimas Karbauskas Tauragės „Bremena Karšuva“
Evaldas Lengvinas Klaipėdos „Nafta Uni Laivitė“
Liudas Valantinas Joniškio „Delikatesas“
Matas Sapiega Kauno „Erelita KTU“
Žygimantas Šeštokas Pakruojo „Meresta“
Arvydas Gydra Vilniaus „KK Akademija“
Mantas Kazonas Vilniaus „VKM Perlas“
Šarūnas Vingelis Kauno „LKKA Atletas“
Deividas Dauskurdis Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Arūnas Sakalauskas Kauno „Žalgiris Sabonio mokykla“
Žilvinas Danielius Jonavos „Triobet Malsta“


Dėjimų į krepšį konkurse varžysis 13 žaidėjų.

 

„Oro karaliaus“ konkurso dalyvių sąrašas
Krepšininkas Komanda
Ernestas Obrikas Šiaulių „ABRO Universitetas“
Paulius Knyza Mažeikių „Mažeikiai“
Algirdas Macevičius Šilutės „Šilutė“
Žilvinas Jašinskas Palangos „Naglis Adakris“
Donatas Norkus Klaipėdos „Nafta Uni Laivitė“
Deividas Baika Kauno „Erelita KTU“
Mantas Griškėnas Pakruojo „Meresta“
Rokas Jukonis Vilniaus „KK Akademija“
Karolis Brusokas Vilniaus „VKM Perlas“
Irmantas Birbalas Kauno „LKKA Atletas“
Žilvinas Petraitis Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Adomas Drungilas Kauno „Žalgiris Sabonio mokykla“
Martynas Bareika Jonavos „Triobet Malsta“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek