2011 05 02

Emocijų nesutvardęs „Celtics“ lyderis Paulas Pierce'as rungtynėse su „Heat“ buvo išprašytas iš aikštės

Kaip žinia, Bostono „Celtics“ pralaimėjo pirmąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes Majamio „Heat“ komandai rezultatu 90:99.
Jamesas Jonesas (kairėje) ir Paulas Pierce'as
Jamesas Jonesas (kairėje) ir Paulas Pierce'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Vienas „Celtics“ lyderių Paulas Pierce'as aikštelę šiose rungtynėse turėjo palikti anksčiau nei jo komandos draugai. Krepšininkui buvo sunku tvardyti savo emocijas, tad užsidirbęs dvi technines pražangas buvo išprašytas iš aikštės.

Ketvirtajame kėlinyje P.Pierce'as galva stuktelėjo „Heat“ žaidėjui Jamesui Jonesui į veidą. Už tai „Celtics“ žvaigždei buvo skirta pirmoji techninė pražanga.

Praėjus vos minutei P.Pierce'as prasižengė netaisyklingai statydamas užtvarą Dwyane'ui Wade'ui. Supykęs P.Pierce'as varžovui kažką lepterėjo ir gavo antrąją techninę pražangą.

P.Pierce'as į „Heat“ krepšį įmetė 19 taškų.