2010 11 03

Eurolyga: dar viena CSKA nesėkmė (visi rezultatai)

Iš septynerių trečiadienio vakarą žaistų vyrų krepšinio Eurolygos rungtynių atkakliausios vyko Kaune, kur vietos „Žalgiris“ tik po pratęsimo įveikė Tomo Pačėso treniruojamą „Asseco Prokom“ klubą – 74:68.
CSKA nepavyko nugalėti
CSKA nepavyko nugalėti. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kauniečiams ši pergalė buvo labai reikalinga, nes staigmeną pateikė „Khimki“ ekipa, kuri namuose 64:60 įveikė „Caja Laboral” penketą. Dabar po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą šioje grupėje turi Rusijos, Ispanijos ir Lietuvos komandos. „Asseco Prokom” klubas atsidūręs sudėtingoje situacijoje – pralaimėtos trejos pirmosios turnyro rungtynės.

Taip pat trečią nesėkmę iš eilės patyrė Maskvos CSKA klubas. Rusijos sostinės ekipa, kurioje dėl traumos nežaidė R.Šiškauskas, svečiuose nusileido Valensijos „Power Electronics” komandai. Ispanijos klube sėkmingu žaidimu pasižymėjo R.Javtokas: aukštaūgis iš Lietuvos surinko 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Beje, Valensijos komandai tai buvo pirmoji pergalė.

O D grupės lyderius „Panathinaikos” ir „Union Olimpija” klubus, kurie ketvirtadienį žais tarpusavyje, pavijo „Efes Pilsen” komanda. Turkai  namuose 82:74  įveikė „Armani Jeans” penketą. Italijos ekipai M.Petravičius pelnė 4, J.Mačiulis – 5 taškus.

Sėkmingesnis vakaras buvo kitai Italijos komandai, kurioje irgi žaidžia du mūsų šalies atstovai. Sienos „Montepaschi“ 80:57 sutriuškino Zagrebo „Cibona“.  R.Kaukėnas nugalėtojams pelnė 16, K.Lavrinovičius – 12 taškų.

Prieš savaitę staigmeną pateikę „Brose Baskets“ krepšininkai 79:69 nugalėjo „Spirou“ klubą ir iškovojo dar vieną pergalę. Beje, prieš ketvirtą kėlinį rezultatas dar buvo lygus.

Pyktį ant varžovų išliejo „Olympiacos” ekipa. Graikijos klubas, kol kas nedemonstruojantis stabilaus žaidimo, šį kartą nepaliko jokių vilčių „Unicaja“ ekipai ir sutriuškino rezultatu 93:66.