2014 02 14

Eurolyga: Linas Kleiza žaidė rezultatyviai ir „Fenerbahce“ laimėjo, o „Unicaja“ įveikė „Panathinaikos“

Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo ir Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce“ klubas, savo aikštėje 98:64 (30:24, 29:14, 23:17, 16:9) nepalikęs vilčių Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšininkams.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvio indėlis į pergalę – 10 taškų, 2 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys ir rezultatyvus perdavimas. Per 23 minutes (23:14) L.Kleiza pataikė 4 dvitaškius iš 7, abu baudų metimus bei dusyk prasižengė.

„Fenerbahce“: Bojanas Bogdanovičius 17, Nemanja Bjelica 14, Bo McCalebbas ir Luka Žoričius po 13.

„Laboral Kutxa“: Tiboras Pleissas 14, Walteris Hodge'as 13, Andresas Nocionis 8.

„Unicaja“ įveikė „Panathinaikos“

Trečiąją pergalę „Top 16“ varžybose iškovojo ir dviejų lietuvių atstovaujama Malagos „Unicaja“ komanda, namuose 87:71 (20:23, 24:19, 17:15, 26:14) nugalėjusi trečiąją nesėkmę patyrusį Atėnų „Panathinaikos“ klubą su Jonu Mačiuliu.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir trissyk prasižengė. Per 14 minučių (14:12) jis pataikė 1 dvitaškį iš 2, realizavo 3 baudų metimus iš 4, tačiau prametė abu tritaškius.

Domanto Sabonio sąskaitoje 3 taškai, klaida ir dvi pražangos. Per pusketvirtos minutės (3:25) jis pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei vienintelį baudos metimą.

„Unicaja“: Nickas Caneras-Medley 21, Ryanas Toolsonas 20, Jaysonas Grangeris 16.

„Panathinaikos“: Ramelas Curry's 14, Jonas Mačiulis 13, Michaelis Bramosas 12.

Per 24 su puse minutės J.Mačiulis pataikė 2 tritaškius iš 4, visus 3 dvitaškius ir vienintelį baudos metimą. Be to jis sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus.

„Olympiakos“ nesunkiai įveikė „Anadolu Efes“

Trečiosiose E grupės rungtynėse ketvirtadienį Eurolygos čempionės titulą ginanti Pirėjo „Olympiakos“ komanda namuose 78:60 (24:12, 12:17, 26:14, 16:17) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16 (6/9 dvit.), Matthew Lojeski 13, Bryanas Dunstonas 13, Mirza Begičius 10.

„Anadolu Efes“: Zoranas Planiničius 13 (7 rez. perd.), Dogusas Balbay 9, Cedi Osmanas 8, Milko Bjelica 7.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „Barcelona“ (Ispanija) 5 0 387:345
2. Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 4 2 458:429
3. Milano „Emporio Armani“ (Italija) 3 2 371:346
4. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 3 3 463:467
5. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 3 3 422:412
6. Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 2 4 490:486
7. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 2 4 394:440
8. Vitorijos „Laboral“ (Ispanija) 1 5 433:493