Eurolygos C grupė: Linas Kleiza Milane pralaimėjo, o „Bayern“ sukūrė sensaciją

Linas Kleiza kovoja prieš  Tiborą Pleissą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Linas Kleiza kovoja prieš Tiborą Pleissą
0

Eurolygos turnyro C grupėje be pergalių ir toliau lieka Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjo Lino Kleizos atstovaujamas Milano „Emporio Armani“ (0/2) klubas. Italų ekipa ketvirtadienį patyrė antrąją nesėkmę, namuose 63:78 (17:20, 15:25, 18:18, 13:15) nusileidusi be nuostolių žengiančiai „Barcelona“ komandai.

Katalonai antrojo Eurolygos turo varžybose tik mačo pradžioje ieškojo savo žaidimo, antrajame ketvirtyje spurtavo 8:0, susikrovė dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:32.

32-ąją minutę „Barcelona“ pranašumas siekė net 16 taškų – 68:52.

26 minutes žaidęs L.Kleiza įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

„Emporio Armani“: Danielis Hackettas 15, Samardo Samuelsas (7 atk. kam.) ir Alessandro Gentile (7 atk. kam., 8 rez. perd.) po 11.

„Barcelona“: Alejandro Abrinesas 21 (5/5 tritaškiai), Tiboras Pleissas 16 (6 atk. kam.), Deshaunas Thomasas 12 (5 atk. kam.), Justinas Doellmanas 7.

Šioje grupėje ketvirtadienį nemalonią staigmeną Graikijos čempionams Atėnų „Panathinaikos“ atstovams pateikė vokiečių Miuncheno „Bayern“ krepšininkai.

Jie namuose po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio 81:75 (17:16, 15:19, 25:24, 24:16) įveikė „Panathinaikos“ klubą.

Ketvirtame ketvirtyje vokiečiai pabėgo 68:61, graikai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 68:70, tačiau pralaimėjimo neišvengė.

„Bayern“: D.Savanovičius 20 (5/7 trit.), N.Djedovičius 14, A.Gavelis 13, V.Štimacas 11, J.Jagla 10, J.Bryantas 6 (9 atk. kam.).

„Panathinaikos“: E.Batista 18 (9/11 dvit., 7 atk. kam.), V.Giankovitsas 17 (1/7 trit.), A.Fotsis 15, A.J.Slaughteris 13.

Antrąją pergalę šioje grupėje į savo sąskaitą įsirašė išvykoje žaidusi Stambulo „Fenerbahce“  ekipa. Željko Obradovičiaus vedami turkai 91:76 (30:15, 20:25, 19:20, 22:16) įveikė be laimėjimų liekančią lenkų Zgorželeco „PGE Turow“ ekipą.

Nugalėtojams Andrew Goudelockas įmetėė 27 taškus (9/14 dvitaškiai, 30 naud. bal.), Emiras Preldzičius – 16, Ricky Hickmanas ir Oguzas Savašas (7 atk. kam.) – po 10, Semihas Erdenas pridėjo 9.

Pralaimėjusiems 23 taškus įmetė Damianas Kuligas (8 atk. kam., 27 naud. bal.), 20 – Mardy Collinsas, 12 – Tony Tayloras.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 2 0 168:150
2. „Barcelona“ (Ispanija) 2 0 161:144
3. Miunceno „Bayern“ (Vokietija) 1 1 162:158
4. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 1 1 159:158
5. Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) 0 2 153:175
6. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) 0 2 137:155