Eurolygos čempionai „Olympiakos“ dar nenukarūnuoti – namie ir antrąkart įveikė „Real“

Pirėjo „Olympiakos“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Pirėjo „Olympiakos“
0

Eurolygos čempionai iš Pirėjaus dar nesudėjo ginklų – beviltiškoje situacijoje buvęs Graikijos „Olympiakos“ klubas atsitiesė. Ketvirtfinalio serijoje tarp Eurolygos taurę turinčio Pirėjo „Olympiacos“ ir „karališkojo“ Madrido „Real“ vis dėlto prireiks lemiamo mačo. Trečiadienį vakare „Olympiacos“ namuose 71:62 (15:16, 22:14, 12:17, 22:15) palaužė Pablo Laso vedamą Madrido klubą ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Lemiamas susitikimas vyks penktadienį Ispanijos sostinėje.

Trečiadienio mače Pirėjo ekipa diktavo savo sąlygas ir antrojo kėlinio viduryje turėjo 7 taškų persvarą – 37:30. Nors Rudy Fernandezo vedamas „Real“  sugebėjo pasivyti šeimininkus ir po dviejų ketvirčių atsiliko tik 47:49, po didžiosios pertraukos Pirėjo žaidėjai ir toliau bandė atitrūkti nuo oponentų.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Real“ vėl priartėjo iki 58:62, bet šeimininkai  po kelių taiklių atakų vėl spurtavo ir įgijo 9 taškų pranašumą – 67:58.

Svečiai išsigelbėjimui turėjo kiek daugiau nei minutę, bet per šį laiką nieko ypatingo nenuveikė.

„Olympiakos“: Matthew Lojeski (3/5 tritaškiai) ir Bryantas Dunstonas (9 atk. kam., 25 naud. bal.) po 13, Vassilis Spanoulis 12 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Georgios Printezis ir Evangelos Mantzaris po 10.

„Real“: Rudy Fernandezas 18 (8 atk. kam.), Tremmellas Dardenas 10 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 9.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje „karališkasis“ klubas laimėjo 88:71 (27:12, 21:29, 22:15, 18:15) ir 82:77 (30:23, 23:21, 17:18, 12:15), o trečiosiose rungtynėse jau pergalę namuose 78:76 (23:15, 22:23, 20:20, 13:18) iškovojo „Olympiakos“ krepšininkai.