2014 04 17

Eurolygos čempionai „Olympiakos“ jau negali klupti: „Real“ ir antrą kartą įveikė graikus

Praėjusio sezono Eurolygos čempionas Pirėjo „Olympiakos“ jau daugiau neturi galimybių klysti turnyro ketvirtfinalyje. Graikijos klubas pralaimėjo ir antrąjį atkrintamųjų varžybų mačą Madrido „Real“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pralaimi 0:2. Karališkasis ispanų klubas ketvirtadienį įveikė „Olympiakos“ 82:77 (30:23, 23:21, 17:18, 12:15).
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors „Olympiakos“ krepšininkai pirmojo kėlinio pradžioje pabėgo 11:6, „Real“ žaidėjai labai greitai pasivijo oponentus ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 7 taškų skirtumu 30:23.

Felipe Reyesas dviem tritaškiais pradėjo antrąjį ketvirtį ir šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 36:23, o 15-ąją minutę „Real“ pirmavo 43:30.

Po didžiosios pertraukos Pirėjo klubas pabandė pakeisti įvykių eigą ir sumažino atsilikimą iki 49:53, 52:55. Vis dėlto, Madrido krepšininkai atsitiesė – laimėjo atkarpą 8:0 ir vėl pabėgo 63:52.

Per paskutines 10 minučių svečiai iš Graikijos bandė pasivyti šeimininkus, tačiau sugebėjo skirtumą sumažinti iki 75:79, o rungtynes „Real“ laimėjo 5 taškų skirtumu 82:77.

Pirmose serijos rungtynėse lengvą pergalę 88:71 iškovojo „Real“ ekipa.

„Real“: I.Bourousis 19 (10 atk. kam.), R.Fernandezas 15, N.Mirotičius 14, S.Rodriguezas  ir S.Llullas (7 rez. perd.) po 11, F.Reyesas 8.

„Olympiakos“: V.Spanoulis 18, M.Lojeskis 13, B.Petway‘us ir B.Dunstonas po 12, G.Printezis 10.

Trečiasis šios poros mačas jau vyks Eurolygos čempionų „Olympiakos“ aikštėje balandžio 21 dieną.