Eurolygos čempionams – „Partizan“ antausis (nuotraukos)

Š.Jasikevičius Atėnų ekipai pelnė 6 taškus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Š.Jasikevičius Atėnų ekipai pelnė 6 taškus.
Šaltinis: BasketNews.lt
0

Sensacingą pergalę pirmose Eurolygos „Top-16“ etapo rungtynėse iškovojo Belgrado „Partizan“ komanda. Ji svečiuose 64:59 (20:22, 16:20, 10:10, 18:7) palaužė titulą ginantį Atėnų „Panathinaikos“ klubą su Šarūnu Jasikevičiumi.

Kova aikštėje užvirė nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. Nė vienai komandai nesisekė įgyti didesnio nei 4 taškų pranašumo. Vis dėlto pirmoji į priekį šovė „Panathinaikos“, kuri antrojo ketvirčio viduryje laimėjo atkarpą 7:2 ir įgijo 9 taškų persvarą – 32:23

Po pertraukos ir toliau iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie 33-ią minutę po Marcuso Haislipo dvitaškio pirmavo rezultatu 57:51. Tačiau tritaškį pataikė Aleksandras Rasičius, penkis taškus iš eilės pridėjo Dušanas Kečmanas ir „Partizan“ po labai ilgos pertraukos buvo priekyje – 59:57.

Dviejų minučių tylą nutraukė A.Rasičius, pataikydamas du baudų metimus (61:57). Tačiau jau kitoje atakoje dviem taikliomis baudomis atsakė Vassilis Spanoulis (59:61). Atėnų ekipa bandė gelbėtis pražangomis, tačiau „Partizan“ rungtynių pabaigoje taikliai metė baudas ir iškovojo sensacingą pergalę.

Š.Jasikevičius žaidė 12 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo du kamuolius, kartą suklydo bei du kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 14 (5 rez. perd.), Dimitris Diamantidis 11, Marcusas Haislipas 7, Nikolas Pekovičius 7.

„Partizan“: Janas Vesely 13, Petaras Božičius 12, Lawrence‘as Robertsas 12, Aleksandras Rasičius 10.