Eurolygos F grupėje „Galatasaray“ pranoko Miuncheno krepšininkus

„Galatasaray“ įveikė „Bayern“ ekipą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Galatasaray“ įveikė „Bayern“ ekipą
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Eurolygos ketvirtfinalio etapą „Top 16“ varžybose iškovojo Stambulo „Galatasaray“ (5/6) komanda. Turkijos čempionai F grupėje 76:69 (21:20, 21:14, 18:20, 16:15) įveikė vokiečių Miuncheno „Bayern“ (5/6) ekipą.

Po šios Turkijos klubo pergalės situacija F grupėje tapo itin paini. Joje dėl ketvirtosios grupės vietos, kuri suteikia galimybę tęsti varžybas toliau, kovoja „Bayern“, „Galatasaray“ ir rusų Krasnodaro „Lokomotiv“ komanodos. Šansų patekti į kitą etapą dar neprarado ir Belgrado „Partizan“ komanda, kuri vakar namuose patiesė „Maccabi“ klubą.

Atkakli kova „taškas į tašką“ vyko iki antrojo kėlinio pradžios (26:25), vėliau aikštės šeimininkai po truputį ėmė didinti atotrūkį ir iki didžiosios pertraukos susikrovė 8 taškų pranašumą (42:34).

Antroje rungtynių dalyje „Galatasaray“ sėkmingai kontroliavo mačo eigą, neprisileido „Bayern“ krepšininkų arčiau ir įsirašė į savo sąskaitą pergalę.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo (0/5 trit., 11 rez. perd.) – 16, Malikas Hairstonas (5/6 dvit.) ir Popsas Mensah-Bonsu (6 atk. kam.) po 14, Milanas Mačvanas 6 taškai.

„Bayern“: Malcolmas Delaney (4/5 dvit.) – 16, Johnas Bryantas 12, Yassinas Idbihi 10, Heiko Schaffartzikas (5 rez. perd.) – 9 taškai.

Šioje grupėje F rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“.

Highlights: Galatasaray Liv Hospital Istanbul-FC Bayern Munich