2011 04 17

Europos taurės finale žais Mindaugas Katelynas, už borto liko Donato Motiejūno klubas

Antruoju Europos taurės turnyro finalo dalyviu tapo Mindaugo Katelyno atstovaujamas Sevilijos „Cajasol“ klubas, kuris pusfinalyje 75:63 (22:16, 18:17, 16:17, 19:13) palaužė aikštės šeimininkus Trevizo „Benetton“ krepšininkus su Donatu Motiejūnu.
Finale žais Mindaugo Katelyno klubas
Finale žais Mindaugo Katelyno klubas / „Scanpix“ nuotr.

25 minutes rungtyniavęs M.Katelynas nugalėtojams pelnė 10 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/1, baudos 4/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Sevilijos ekipai 16 taškų pridėjo Tariqas Kirksay, po 14 – Paulas Davis ir Louisas Bullockas.

23 minutes aikštelėje praleidęs D.Motiejūnas surinko 4 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/1, baudos 0/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 5 sykius prasižengė.

Italijos klubo gretose pasižymėjo Massimo Bulleri ir Stefanas Markovičius, kurių sąskaitose atitinkamai 15 ir 13 taškų.

Turnyro finale „Cajasol“ susitiks su Kazanės „Unics“ klubu.