Pagal naują varžybų schemą, 36 komandos, pagal geografinį padalinimą, buvo suskirstytos į dvi konferencijas. „Lietuvos rytas“ žais antroje konferencijoje, o vienoje grupėje mūsiškiai niekaip negalėjo susitikti su Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“ klubo, kuriame dėl traumos kol kas nežaidžia Mantas Kalnietis, komandomis.
Mat abu šie klubai su „Lietuvos rytu“ pateko į pirmąjį burtų krepšelį.
Reguliarusis Europos taurės sezonas vyks spalio 14 - gruodžio 17 dienomis.
Darjušą Lavrinovičių ir Rimantą Kaukėną turinti italų Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipa žais pirmojoje konferencijoje A grupėje. O Kęstučio Kemzūros kariauna – Nimburko ČEZ – C grupėje.
Reguliarusis Europos taurės sezonas vyks spalio 14 – gruodžio 17 dienomis.
Į „Last 32“ etapą pateks keturios stipriausios grupių ekipos, prie jų prisijungs iš Eurolygos iškritę aštuoni klubai – bus suformuotos aštuonios grupės po keturias komandas.
Po dvi stipriausias grupės ekipas pateks į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės aštuntfinalio etapą.
Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų Eurolygos turnyrą.
Burtai, suskirstę ekipas į grupės:
1-oji konferencija
A grupė
Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)
Saragosos CAI (Ispanija)
Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)
Strasbūro SIG (Prancūzija)
Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija)
Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)
B grupė
Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija)
Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (Ispanija)
Ostendės „Telenet“ (Belgija)
Vilerbano ASVEL (Prancūzija)
Dižono JDA (Prancūzija)
Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija)
C grupė
Nimburko ČEZ (Čekija)
Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija)
Romos „Acea Virtus“ (Italija)
Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija)
Nansi SLUC (Prancūzija)
Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)
2-oji konferencija
D grupė
Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)
Stambulo „Besiktas“ (Turkija)
Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)
Rygos VEF (Latvija)
Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija)
Solnoko „Olaj“ (Vengrija)
E grupė
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva)
Bandirmos „Banvit“ (Turkija)
Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)
Belgrado „Partizan“ (Serbija)
Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)
Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija)
F grupė
Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija)
Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija)
Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)
„Ventspils“ (Latvija)
Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)
Salonikų PAOK (Graikija)
-------------------------
Po savaitgalį pasibaigusio Eurolygos kvalifikacinio turnyro paaiškėjo visos dėl Europos taurės kovosiančios komandos, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į krepšelius.
Antrame pagal pajėgumą Senojo žemyno krepšinio turnyro reguliariajame sezone žais 36 komandos, suskirstytos į dvi konferencijas, o vėliau ir į šešias grupes.
Burtų krepšeliai:
1 konferencija
1 krepšelis: Nimburko ČEZ (Čekija), Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija) ir Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)
2 krepšelis: Saragosos CAI, Sevilijos „Baloncesto“ ir Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (visos Ispanija)
3 krepšelis: Ostendės „Telenet“ (Belgija), Romos „Acea“ ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (abu Italija)
4 krepšelis: Liono Vilerbano ASVEL (Prancūzija), Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) ir Strasbūro SIG (Prancūzija)
5 krepšelis: Nansi SLUC, Dižono JDA, Paryžiaus „Levallois“ (visi Prancūzija)
6 krepšelis: Oldenburgo „EWE Baskets“, Bonos „Telekom Baskets“ ir Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (visi Vokietija)
2 konferencija
1 krepšelis: Maskvos srities „Chimki“, Krasnodaro „Lokomotiv“ (abu Rusija) ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva).
2 krepšelis: Bandirmos „Banvit“, Stambulo „Besiktas“ ir Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija)
3 krepšelis: Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (abu Rusija)
4 krepšelis: Belgrado „Partizan“ (Serbija), Rygos VEF ir „Ventspils“ (abu Latvija)
5 krepšelis: Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija) ir Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)
6 krepšelis: Salonikų PAOK (Graikija), Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) ir Solnoko „Olaj“ (Vengrija).