Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fenomenalus Mariaus Runkausko pasirodymas padėjo „Neptūnui“ VTB lygoje palaužti „Cmoki“

Marius Runkauskas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Marius Runkauskas
Šaltinis: Eurobasket.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams sekmadienį „Švyturio“ arenoje vykusiose VTB Jungtinės lygos rungtynėse pavyko nugalėti Minsko „Cmoki“ ekipą. Kazio Maksvyčio treniruojama komanda pergalę šventė rezultatu 75:72 (15:21, 16:16, 23:21, 21:14).

Rungtynes geriau pradėjo ir dažniau 4-6 taškais priekyje buvo svečiai. 

Antrąjį kėlinį gerai į žaidimą įsiliejęs Vytautas Šarakauskas po taiklaus tritaškio atstatė pusiausvyrą – 23:23, tačiau netrukus „Cmoki“ krepšininkai sužaidė atkarpą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 33:23.

Iki didžiosios pertraukos klaipėdiečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų – 31:37, o puikiai sužaidę trečiojo kėlinio pradžią, po 5 iš eilės Mariaus Runkausko taškų ir Mindaugo Girdžiūno dvitaškio neptūniečiai jau buvo priekyje – 38:37. 

Dar po kelių akimirkų M.Runkauskas varžovus nubaudė dviem tolimais metimais ir padidino pranašumą – 47:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ užsidirbo nesportinę pražangą ir varžovai atitrūko – 63:56.

Panaši situacija, tik šįkart „Neptūno“ naudai, susiklostė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms – svečiai prasižengė prieš Vytautą Šarakauską. Teisėjai skyrė nesportinę pražangą. 

Neptūnietis pataikė vieną baudos metimą, o netrukus kitoje atakoje tritaškį į varžovų krepšį smeigė ir rezultatą išlygino Marius Runkauskas – 65:65. 

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 min. 40 sek. „Neptūną“ į priekį 2 taškais iš po krepšio išvedė Mindaugas Girdžiūnas – 67:65.

Varžovai dar išlygino rezultatą – 67:67, tačiau skaudų kirtį, likus 45 sek., baltarusiams sudavė M.Runkauskas, smeigęs tolimą šūvį – 70:67.

„Cmoki“ dar sugebėjo išlyginti rezultatą – 72:72, tačiau vėl šou pademonstravo ir pergalingą tritaškį, aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai, pataikė M.Runkaukas.

VIDEO: M.Runkausko tritaškis
M.Runkausko tritaškis

„Neptūnas“: Marius Runkauskas (10/13 trit., 36 naud. bal.) – 40 taškų, Mindaugas Girdžiūnas 9, Vytaytas Šarakauskas (8 atk. kam.) ir Simas Galdikas po 7 taškus.

„Cmoki“: Vincentas Hunteris 13, Keithas Bensonas 12, Aliaksėjus Trascineckis – 10.

Kitų sekmadienį šioje grupėje įvykusių reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Astanos „Astana“ - Maskvos CSKA 66:88

Maskvos srities „Chimki“ - Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ 99:78

Rygos VEF - Mariupolio „Azovmaš“ 73:71

B grupėje pirmauja visas vienuolika pergalių iškovojusi Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, lenkianti Rusijos čempionus Maskvos CSKA (10/1) krepšininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 11 11 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90,9

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 11 6 5 54,5

4. Rygos VEF (Latvija) 11 5 6 45,5

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 11 5 6 45,5

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 10 4 6 40

7. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 10 4 6 40

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 11 3 8 27,3

9. Klaipėdos „Neptūnas“ 11 3 8 27,3

10.Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 11 3 8 27,3

VTB Vieningosios lygos dešimties ekipų A grupėje sekmadienį įvykusių mačų rezultatai:

Sankt Peterburgo „Spartak“ - Zgoželeco „Turow“ 76:51

Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ - Talino „Kalev“ 99:49

Nimburko ČEZ - Donecko „Doneck“ 97:84

Grupės lyderio pozicijoje - Kazanės „Uniks“ (10/1) klubas, o antrą vietą su 8 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užima LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 11 10 1 90,9

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80

3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 10 6 4 60

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 11 6 5 54,5

5. „Doneck“ (Ukraina) 11 6 5 54,5

6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 11 5 6 45,5

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 11 4 7 36,4

8. Nimburko ČEZ (Čekija) 11 4 7 36,4

9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 10 2 8 20

10.Talino „Kalev“ (Estija) 10 2 8 22

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Eurobasket.lt
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek