FIBA Europos taurė – „Galatasaray“ krepšininkėms

Europos čempionato biudžetas siekia 1 mln. litų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Europos moterų krepšinio turnyro taurė į Turkiją keliauja pirmąkart.
0

FIBA Europos taurės krepšinio turnyro nugalėtoju pirmą kartą tapo Stambulo „Galatasaray“ klubas, iškovojęs Turkijai pirmąją Senojo žemyno moterų krepšinio taurę.

Ketvirtadienį atsakomosiose finalo rungtynėse „Galatasaray“ krepšininkės namie po pratęsimo 82:61 įveikė Taranto „Cras Basket“ (Italija) ekipą.

Po 40 žaidimo minučių aikštelės šeimininkės pirmavo dvylikos taškų skirtumu – 69:57. Kadangi pirmąjį finalo mačą svečiose jos pralaimėjo dvylikos taškų skirtumu (55:67), buvo žaidžiamas pratęsimas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose ketvirtadienį rungtyniavo Sophia Young (27 tšk.), Seimone Augustus (23 tšk.) ir Marina Kress (12 tšk.). Viešnių ekipoje išsiskyrė Megan Mahoney (20 tšk.), Elodie Godin (14 tšk.) ir Suzy Batkovič (11 taškų).

Stambulo „Galatasaray“ krepšininkės šio turnyro pusfinalyje įveikė Algirdo Paulausko treniruojamą Kursko „Dinamo“ (Rusija) komandą su Irena Vizberiene bei Sandra Valužyte.