2009 11 23

Garnetto dvitaškis su sirena išplėšė pergalę „Celtics“ (video)

Kevinas Garnettas paskutinę pratęsimo sekundę pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę Bostono „Celtics“ komandai. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače „Celtics“ išvykoje 107:105 (30:22, 26:31, 21:29, 21:16, 9:7) nugalėjo Niujorko „Knicks“.
Kevinas Garnettas
K.Garnettas rungtynėse pataikė tik 4 metimus iš 15, tačiau lemiamomis akimirkomis „Celtics“ puolėjui rankos nedrebėjo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Garnettas pataikė tik 4 metimus iš 15-os, tačiau pratęsimo pabaigoje drąsiai metė tolimą dvitaškį, kuris aidint sirenai skrodė tinklelį.

„Žinojau, kad varžovai daugiausia dėmesio skirs Paului (Pierce‘ui), todėl man tiesiog teliko pataikyti metimą“, – aiškino K.Garnettas.

P.Pierce‘as pelnė 33 taškus, o pratęsime iki tol buvo surinkęs visus 7 „Celtics“ taškus. Tuo tarpu vietos aikštėje visas rungtynes nerado ne tik K.Garnettas, bet ir Ray Allenas, pataikęs tik 3 metimus iš 13-os.

„Celtics“: Paulas Pierce‘as 33 (6/7 trit.), Kendrickas Perkinsas 16 (13 atk. kam.), Rajonas Rondo 14 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Ray Allenas 13, Kevinas Garnettas ir Eddie House’as po 10.

„Knicks“: Alas Harringtonas 30, Davidas Lee 22 (15 atk. kam.), Nate’as Robinsonas 19, Wilsonas Chandleris 11, Danilo Gallinari 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius