2010 10 29

Geriausi ir blogiausi Eurolygos antrojo turo krepšininkai

Antrajame Eurolygos reguliariojo sezono ture geriausias ir blogiausias krepšininkas žaidė toje pačioje ekipoje – Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija).
„Žalgirio“ gynybą daužęs S.Schortsianitis atsidūrė tarp naudingiausių savaitės krepšininkų / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

Tarp geriausių ir „Žalgirio“ siaubas Sofoklis

Naudingiausiu antrosios savaitės krepšininkus tapo 29 naudingumo balus surinkęs Stambulo „Efes Pilsen“ komandos gynėjas Bootsy Thorntonas.

33 metų 195 cm ūgio amerikietis į Valensijos „Power Electronics“ klubo krepšį per 34 minutes įmetė 19 (dvitaškiai 7/8, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Antrąją–trečiąją pozicijas pasidalijo po 27 naudingumo balus surinkę Brianas Robertsas (Bambergo „Brose Baskets“) ir Erazemas Lorbekas (Barselonos „Reagal Barcelona“), o penketuką užbaigė Marcelinho Huertas (Vitorijos „Caja Laboral“) ir Sofoklis Schortsianitis (Tel Avivo „Maccabi“), kurių sąskaitose po 26 naudingumo balus.

Ne pirmą kartą Kauno „Žalgiriui“ daugiausia problemų pridaręs S.Schortsianitis vos per 22 minutes sugebėjo surinkti 24 taškus.

„Union Olimpija“ įžaidėjas Perry – vėl tarp blogiausių

Tačiau kaip ir kiekviename Eurolygos ture, taip ir antrajame, ne visi krepšininkai daužė varžovų gynybas į šipulius bei sėkmingai rinko naudingumo balus. Kiti, priešingai, labiau padėjo varžovų komandoms nei savo surinkdami neigiamus naudingumo koeficientus.

Šioje kategorijoje išsiskyrė Stambulo „Efes Pilsen“ekipos įžaidėjas Andrew Wisniewski, kuris mače prieš Valensijos „Power Electronics“ aikštelėje praleido 9 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, gavo bloką, 3 kartus prasižengė bei surinko minus 5 naudingumo balus.

2–3 vietas pasidalijo Madrido „Real“ ekipos aukštaūgis Jorge Garbajosa bei Atėnų „Panathinaikos“ puolėjas Kostas Tsartsaris, surinkę po minus 4 naudingumo balus.

4–7 pozicijos atiteko Zagrebo „Cibona“ įžaidėjui Marcusui Johnsonui, „Real“ puolėjui Novica Veličkovičiui, Liublianos „Union Olimpija“ įžaidėjui Marque'ui Perry ir Romos „Lottomatica“ gynėjui Jacopo Giachetti – minus 3 naudingumo balai.

Verta pažymėti, kad M.Perry atsidūrė ir tarp praėjusios savaitės blogiausių turo krepšininkų. Tuomet amerikietis surinko minus 5 naudingumo balus.