2010 01 09

Ginevičiaus šou palaidojo „Alytaus“ ekipą

Vidas Ginevičius sužaidė geriausias rungtynes atstovaudamas Vilniaus komandai, o sostinės ekipa Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) svečiuose 106:73 (20:25, 15:23, 20:30, 28:18) sudavė antausį „Alytaus“ komandai.
V.Ginevičius vis labiau perpranta R.Kurtinaičio taktines schemas
R.Kurtinaitis liko patenkintas V.Ginevičiaus žaidimu / „Scanpix“ nuotr.

Ginevičius atliko dvigubą dublį, pelnydamas 20 taškų (3/3 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 2/2 baudų metimų) ir atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų. Be to, jis perėmė 6 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.

Milko Bjelicos ir Stepono Babrausko taiklūs metimai leido sostinės ekipai spurtuoti 9:0 ir pirmojo kėlinio pabaigoje susikrauti devynių taškų pranašumą (20:11).

Antrajame ketvirtyje šeimininkai sumažino atsilikimą – 22:25, tačiau dzūkų gynybą daužydami galingu žaidimu vilniečių aukštaūgiai sukrovė savo komandai 13 taškų pranašumą (48:35).

Po didžiosios pertraukos prie sėkmingo Bjelicos, Dejano Borovnjako žaidimo prisidėjo ir Ginevičius. Sumaniai vadovaudamas komandos atakoms ir dalindamas rezultatyvius perdavimus komandos draugams gynėjas padėjo vilniečiams pabėgti – 78:55.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 24 (8/9 dvitaškių), Vidas Ginevičius 20 (11 rez. perd.), Dejanas Borovnjakas 16 (10 atk. kam.), Steponas Babrauskas 15.

„Alytus“: Aurimas Adomaitis 13 (12 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 13, Saulius Kazevičius 13, Paulius Kleiza 10, Vytautas Tatarūnas 10.

Rimas Kurtinaitis (Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr. treneris): „Rungtynes vertinu gana gerai, iškovojome pergalę, be to, galėjome sau leisti spręsti kai kuriuos uždavinius. Šiandien Ginevičius sužaidė taip, kaip norėčiau jį matyti visada žaidžiantį. Gynėjas ne tik pelnė daug taškų, bet ir gerai vadovavo komandai. Neturiu Ginevičiui jokių priekaištų, akivaizdu, jog jo žaidimas tik gerėja“.