Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintaras Krapikas: „Į Kazanę vykstame pergalės, kad nereikėtų žvalgytis kitur“

Kauno „Žalgiris“ išvyksta į Eurolygos rungtynes
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gintaras Krapikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį per Maskvą išskrido į Kazanę, kur penktadienį Eurolygos A grupės rungtynėse susitiks su „Uniks“. Abi komandos turi po 4 pergales ir 4 pralaimėjimus, tad pergalė garantuotų vietą „Top 16“ etape.

Prieš išvykdamas Kauno „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas atsakė į žurnalistų klausimus.

– Kokios bus rungtynės Kazanėje?

– Žinome, kad pastarųjų rungtynių nepradėdavome taip, kaip reikia, paskui turėdavome problemų. Žinome, ką turime pataisyti savo žaidime. Vykstame pas varžovą, turintį Keithą Langfordą, kuris išvydęs mūsų pavadinimą visada žaidžia labai agresyviai ir rezultatyviai. Esame tam pasirengę, matysime, kaip pavyks įgyvendinti.

– Kaip pasikeitė „Uniks“ žaidimas atėjus naujam treneriui?

– Jis tapo pergalingas – jie iškovojo tris pergales iš eilės, dvi iš jų išvykoje. Tai labiausiai ir pasikeitė.

– Ar D'Oras Fischeris labai gąsdina?

– Jis pastaruoju metu demonstruoja gerą formą ir dabar yra vienas tų, kurie visoms komandoms yra sunkus uždavinys.

– Kodėl praėjusią savaitę „Žalgiris“ įkrito į duobę?

– Kartais sunku paaiškinti, nes rengiantis rungtynėms nebūna ženklų, kurie rodytų, kad gali atsitikti kažkas tokio. Kai taip įvyksta, sutrinka ir patys žaidėjai, vėliau net peržiūrint įrašą sunku paaiškinti, kas atsitiko. Taip blogai pradėjus rungtynes net ir išlyginus žaidimą būna labai sunku. Manau, kad padarėme išvadas ir nebereikia žvalgytis atgal, būtina žaisti dėl pergalės ir nebegalvoti. Norisi laimėti ir kitą etapą pasiekti savo jėgomis, kad nereikėtų žvalgytis į kitus.

– Ko tikitės iš komandos naujoko Willo Cherry?

– Dabar jis turi pereiti medicininį patikrinimą, ką ir daro likęs Lietuvoje. Žinome, kaip jis atrodė prieš tai koledže, Vasaros lygoje, šiek tiek NBA. Labai įdomu, kaip jis atrodys visiškai kitoje aplinkoje.

Žinome, kad pastarąsias rungtynes nepradėdavome taip, kaip reikia, paskui turėdavome problemų. Žinome, ką turime pataisyti savo žaidime.

– Ar atsimenate, kokius pirmą kartą Europoje rungtyniavusius amerikiečius dar treniravote? Ko reikia, kad tokie žaidėjai kuo greičiau įsilietų į komandą?

– Jamesas Andersonas buvo pirmasis, visi kiti jau buvo buvę Europoje. Viskas labai priklauso nuo žmogaus, J.Andersonas labai greitai rado ryšį su kitais ne tik aikštėje, bet ir bendrąja prasme kaip komandos narys. Labai tikimės, kad jis dabar jau padės naujokui, manau, kad tautiečio patarimai bus labai svarbūs.

– Kokį pirmąjį įspūdį paliko W.Cherry?

– Man svarbiausia, kad jis žaistų gerai. Visą sezono pradžią žaidėme be krepšininko, kurio mums tikrai trūko (Maalikas Waynsas sezono pradžioje dėl traumos paliko „Žalgirį“, – red. past.). Dabar norime, kad W.Cherry tikrai būtų sveikas ir kuo greičiau įsijungtų į žaidimą. Gerai, kad jis yra sportavęs, nėra taip, kad nieko neveikė. Iki pat praėjusios savaitės jis treniravosi su „Cavaliers“, kažkiek ir žaidė.

– Ar nepasigendate svaresnio Dariaus Songailos žaidimo?

– Pasigendu ir jo, bet ne tik jo geresnio žaidimo. Nemanau, kad nesėkmes reikėtų versti tik ant vieno žaidėjo. Ne vienas komandos narys nesužaidė taip, kaip gali arba taip, kaip tai darydavo anksčiau.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek