2014 12 11

Gintarės Petronytės klubas moterų Eurolygoje patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

Trečiadienį sužaistos septynerios FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro reguliariojo sezono šeštojo turo rungtynės, kuriose šeimininkės iškovojo vos tris pergales.
Gintarė Petronytė
Gintarė Petronytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 2 Eurolyga Krepšinis

Nesėkmių seriją pratęsė ir į penktąją vietą A grupėje smuktelėjo Gintarės Petronytės Krokuvos „Wisla Can-Pack“ klubas, svečiuose 62:72 (22:20, 12:14, 10:19, 18:19) nusileidęs į ketvirtąją poziciją pakilusiai Lato BLMA komandai ir po dviejų pergalių turnyro starte patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Lietuvė į aikštės šeimininkių krepšį per 23 žaidimo minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovės metimą, 5 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Po 14 taškų viešnioms pelnė Jantel Lavender ir Farhya Abdi.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jenna O'Hea (16 tšk.) ir Gaelle Skerla (14 taškų).

Kitų A grupės susitikimų rezultatai:

Košicės „Good Angels“ – Jekaterinburgo UMMC 51:71
Kursko „Dinamo“ – Prahos ZVVZ USK 70:65

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

Buržo „Basket“ – Torunės „Energa“ 72:54

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

8. Brno BK IMOS (Čekija) 6 0 6 320:518 6

Iš viso šį sezoną FIBA Eurolygos dviejose grupėse žaidžia penkiolika komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.