2011 10 04

Gintaro Krapiko klubas pateko į Europos taurės turnyrą, Valdo Dapkaus – ne

Buvusių žalgiriečių Aco Petrovičiaus ir Gintaro Krapiko treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa žengė į pagrindinį Europos taurės turnyrą.
Gintaras Krapikas
Gintaras Krapikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ukrainiečiai atsakamosiose rungtynėse 79:65 (14:16, 23:16, 25:24, 17:9) palaužė Ventspilio „Ventspils“ ekipos pasipriešinimą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (62:62), tačiau tuomet buvusių žalgiriečių auklėtiniai paskutinių 6 minučių atkarpą laimėjo 15:3 bei užsitikrino vietą Europos taurės turnyre.

Pirmąjį mačą „Azovmaš“ svečiuose pralaimėjo 74:75.

„Azovmaš“: Ricky Minardas 24, Danielis Ewingas 18, Radoslavas Rančikas 13, Hašanas Rižvičius 9 (10 atk.kam.).

„Ventspils“: Bojanas Bakičius 18, Jahmaras Youngas 14, Stevenas Gray 7.

Tuo tarpu antrą pralaimėjimą atsakamosiose rungtynėse patyrė Valdo Dabkaus atstovaujama Nikosijos „ETHA Encomi“ komanda, kuri svečiuose 64:83 (21:24, 15:25, 12:21, 16:13) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ ekipai bei prarado šansą patekti į Europos taurės turnyrą. Pirmąsias rungtynes Kipro klubas namuose taip pat pralaimėjo 59:60.

Krepšininkas iš Lietuvos per 22 minutes surinko 11 taškų (2/2 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Spartak“: Patrickas Beverley 26 (dvitaškiai 8/10, 5 per. kam.), Valerijus Likhodejus 15, Yotamas Halperinas 14 (7 rez. perd.), Loukasas Mavrokefalidis 10.

„ETHA Encomi“: Patrickas Okaforas 15 (dvitaškiai 7/11), Thomasas Massamba 12, Valdas Dabkus 11, Shawnas Ray'us 8.