2011 05 25

„Heat“ ir Žydrūną Ilgauską nuo NBA finalo skiria viena pergalė

Ketvirtosiose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ klubas antradienį namuose po pratęsimo 101:93 (16:19, 28:27, 19:22, 22:17, 16:8) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Lietuvos krepšininkas antradienio mačui vėl buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo: kaip ir Juwanas Howardas, Eddie'is House'as bei Jamesas Jonesas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Derrickas Rose'as baudos metimu išlygino rezultatą – 85:85. Abi komandos turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tiek Dwyane'o Wade'o, tiek D.Rose'o metimai skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu stipresni buvo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 7:1 ir atitrūkę daugiau varžovams priartėti neleido.

„Turiu prisiimti atsakomybę. Turėjau dvi galimybes užbaigti rungtynes, bet nesugebėjau to padaryti.  Man tai pamoka. Per daug klaidų. Išties, pralaimėjome dėl mano kaltės, bet aš iš to pasimokysiu“, – kalbėjo „Bulls“ lyderis D.Rose'as.

Tai pirmas kartas šį sezoną, kai „Bulls“ pralaimėjo tris rungtynes iš eilės. Tai pirmas kartas šį sezoną, kai „Bulls“ pralaimėjo tris rungtynes iš eilės.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (6 atk. kam., 6 rez. perdav., 11/25 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 13/13 baudos), Chrisas Boshas 22 (6 atk. kam., 6/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 10/11 baudos), Dwyane'as Wade'as 14 (5 atk. kam., 5 rez. perdav., 5/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), Mike'as Milleris 12 (9 atk. kam., 3/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), M.Chalmersas 9, M.Bibby 5, J.Anthony ir U.Haslemas po 2. Ž.Ilgauskas buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 23 (6 rez. perdav., 7 kld., 7/18 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai, 6/7 baudos), Luolas Dengas 20 (8 atk. kam., 6/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), Carlosas Boozeris 20 (11 atk. kam., 7/14 dvitaškiai, 6/9 baudos), R.Breweris 7, CJ Watsonas, K.Bogansas ir J.Noahas po 6, K.Korveris 5, T.Gibsonas ir O.Asikas taškų nepelnė.