2010 01 12

Ilgausko indėlis į „Cavaliers“ pergalę – 14 taškų (nuotraukos, video)

Antrąją pergalę iš eilės NBA iškovojo Klivlando „Cavaliers“ komanda – išvykoje 117:114 įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus. Žydrūnas Ilgauskas per 16 minučių pelnė 14 taškų.
l.Jamesas pelnė 37 taškus.
l.Jamesas pelnė 37 taškus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatyvios rungtynės, kaip byloja statistika, „Cavaliers“ klubui šiemet neša sėkmę. Per 30 susitikimų, kuriuose Klivlando ekipa pelnė 95 arba daugiau taškų, „Cavaliers“ pergalę šventė net 27 kartus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui LeBronas Jamesas taikliomis baudomis buvo padidinęs „Cavaliers“ atotrūkį iki 14 taškų (110:96), tačiau netrukus šis solidus pranašumas ėmė sparčiai tirpti.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes komandas dar skyrė 11 taškų (115:104), bet tada Stephenas Curry smeigė tritaškį, du taškus pridėjo Corey Maggette, o po Monta Elliso tolimo šūvio skirtumas sumenko iki 3 taškų (115:112).

Visgi kitoje atakoje L.Jamesas pelnė du taškus, o per likusias 30 sekundžių „Warriors“ krepšininkai rezultato persverti nebesugebėjo.

Dar vienas puikias rungtynes šiąnakt sužaidė L.Jamesas. „Cavaliers“ vedliui iki trigubo dublio šį kartą pritrūko dviejų atkovotų kamuolių. Puolėjas per 42 minutes pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 4 varžovų metimus.

Puikias rungtynes, po kelių nesėkmingų pasirodymų, pagaliau sužaidė ir Žydrūnas Ilgauskas. Nors puolėjas iš Lietuvos žaidė tik 16 minučių, tačiau per jas spėjo pelnytu 14 taškų (5/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovoti 9 ir perimti 1 kamuolį bei po kartą suklysti ir prasižengti.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37, Andersonas Varejao 15 (9 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 14, Shaquille‘as O‘Nealas 13, Jawadas Williamsas 11, Delonte‘as Westas 9, Maurice‘as Williamsas 8.
„Warriors“: Corey Maggette 32 (17/18 baudų), Monta Ellisas 30, Stephenas Curry 21, Vladimiras Radmanovičius 18 (9 atk. kam.).