2013 12 15

Ispanijos pirmenybėse Antanas Kavaliauskas žaidė rezultatyviai, Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas – kukliai

Ketvirtą pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Bilbao „Basket“ klubas su Antanu Kavaliausku, svečiuose 75:72 (21:20, 14:18, 23:15, 17:19) nugalėjęs tryliktoje pozicijoje esančius Sevilijos „Cajasol“ (4/6) krepšininkus.
Antanas Kavaliauskas
Antanas Kavaliauskas / sportoakimirka.lt nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, puolime atkovojo 4 ir gynyboje perėmė 1 kamuolį bei surinko 4 pražangas. Per nepilną 21 minutę (20:38) A.Kavaliauskas pataikė 5 dvitaškius metimus iš 9.

„Basket“: Alexas Mumbru 19, Raulis Lopezas 13, Germanas Gabrielis 11.

„Cajasol“: Joanas Sastre'as 14, Tomašas Satoransky'is (11 tšk.).

Trečią vietą užimanti Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (7/3) ekipa išvykoje 61:69 (14:14, 19:16, 11:14, 17:25) pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje esančiai San Sebastiano „Gipuzkoa Basket“ (5/5) komandai.

M.Kuzminsko sąskaitoje – 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1) taškai, puolime sugriebtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir pražanga (5 min. 36 sek.).

Nepilnas 7 minutes (6:41) žaidęs D.Sabonis nė karto nemetė į varžovų krepšį bei kartą prasižengė.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 19, Carlosas Suarezas 11, Earlas Calloway'us 10.

„Gipuzkoa Basket“: Davidas Doblas 19, Anthony'is Winchesteris 12, Charlesas Ramsdellas 11.

Čempionate pirmauja visas devynias pergales iškovoję Madrido „Real“ krepšininkai.