2010 12 05

Italijos krepšinio čempionus į pergalę prieš vicečempionus vedė lietuviai

Italijos krepšinio pirmenybėse akis į akį susidūrė praėjusių metų finalininkės. Čempionės titulą ginanti Sienos „Montepaschi“ komanda su Rimantu Kaukėnu ir Kšištofu Lavrinovičiumi namuose 99:67 (25:14; 26:13; 24:14; 24:26) sutraiškė Jono Mačiulio ir Marijono Petravičiaus Milano „Armani Jeans“ klubą.
K.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 17 taškų
K.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 16 taškų / „Scanpix“ nuotr.

R.Kaukėnas ant parketo praleido 23 minutes. Gynėjas pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles bei 2 kartus suklydo.

K.Lavrinovičius aikštelėje išbuvo 20 minučių. Aukštaūgis surinko 16 taškų (4/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas 2 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

J.Mačiulis ir M.Petravičius dėl traumų „dizaineriams“ nepadėjo.

Montepaschi“: Bo McCalebbas (6 rez. perd.) 24, Rimantas Kaukėnas 18, Kšištofas Lavrinovičius 16.

Armani Jeans“: Stefano Mancinelli 13, Masonas Rocca (9 atk. kam.) ir Tomasas Van Den Spiegelis po 10.

„Montepaschi“ kartu su Vilniaus „Lietuvos rytu“ varžosi Eurolygos C grupėje.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius