2010 11 08

Italijos krepšinio lygoje toliau nepralaimi tik Mačiulio ir Petravičiaus ekipa

Italijos elitinės krepšinio lygos pirmenybėse sekmadienį šešiolikos komandų turnyro lyderis Jono Mačiulio ir Marijono Petravičiaus Milano „Armani Jeans“ klubas namuose 97:76 (33:24, 24:14, 26:23, 14:15) nugalėjo Brindizio „Enel“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.
J.Mačiulis nugalėtojiems pelnė 12 taškų
J.Mačiulis nugalėtojams pelnė 12 taškų. / „Scanpix“ nuotr.

J.Mačiulis nugalėtojams pelnė 12 taškų, atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 24 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 4 bei prametė abu baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvį šeimininkų gretose rungtyniavo Davidas Hawkinsas (21 tšk.), Stefano Mancinellis (16 tšk.) ir Ibrahimas Jaaberas (14 tšk.).

M.Petravičius buvo įtrauktas į rungtynių protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė.

Viena pergale nuo lyderio atsilieka penkios ekipos, tarp jų ir čempionės titulą ginanti Sienos „Montepaschi“ komanda, kurioje žaidžia Rimantas Kaukėnas bei Kšyštofas Lavrinovičius, bei Bolonijos „Canadian Solar“ klubas su Deivydu Gailiumi.

„Montepaschi“ krepšininkai namuose 91:87 (15:17, 20:24, 30:27, 26:19) įveikė Kazertos „Pepsi“ penketuką.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo K.Lavrinovičius: 33 taškai, 9 po krepšiais atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 4 pražangos. Per 23 minutes puolėjas iš Lietuvos pataikė abu tritaškius, 8 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 11 baudų metimų.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Bo McCalebbas, 14 – Rimantas Kaukėnas. Per 27 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 3, vos 1 dvitaškį iš 8, realizavo 9 baudų metimus iš 10, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Bolonijos ekipa išvykoje 70:66 (21:17, 19:17, 16:19, 14:13) įveikė aštuntoje pozicijoje esančią Pezaro „Scavolini Siviglia“ (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komandą su Tautvydu Lydeka.

D.Gailius per 8 žaidimo minutes nugalėtojams pelnė 3 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/2) perėmė 1 kamuolį bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

T.Lydekos sąskaitoje – 13 taškų (dvitaškiai 4/6, baudos 5/7), 12 atkovotų kamuolių, klaida ir 2 pražangos per 24 minutes.

Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (1/3) klubas – tryliktas.

Kitų sekmadienį vykusių Italijos elitinės lygos rungtynių rezultatai

Avelino „Air“7265Romos „Lottomatica“

Kremonos „Vanoli–Braga“8280Montegranaro „Fabi Shoes“

Sasario „Dinamo“9790Bjelos „Angelico“

Italijos krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Milano „Armani Jeans“            4 4 0 347:296
2. Kantu „Bennet“                   4 3 1 303:279
3. Sienos „Montepaschi“             4 3 1 341:324
4. Bolonijos „Canadian Solar“       4 3 1 295:285
5. Sasario „Dinamo“                 4 3 1 344:342
6. Varezės „Cimberio“               4 3 1 315:316
7. Montegranaro „Fabi Shoes“        4 2 2 329:323
8. Pezaro „Scavolini Siviglia“      4 2 2 311:315