2009 01 16

Jamesas: mano prasčiausias pasirodymas (video)

28 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai – daugelis krepšininkų būtų patenkinti tokiu pasirodymu, bet tik ne LeBronas Jamesas.
L.Jamesas galėjo išplėšti pergalę tritaškiu metimu, tačiau jam nepavyko, o pratęsime nuo jo visai nusisuko sėkmė. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Vienas iš NBA lygos lyderių „Cleveland Cavaliers“ klubas ketvirtadienį išvykoje po pratęsimo 93:102 nusileido „Chicago Bulls“ krepšininkams. „Tai buvo prasčiausias mano pasirodymas šį sezoną“, – pyko Karalius Jamesas, aikštėje žaidęs sirguliuodamas.

Priežastis – „kavalierių“ lyderis pataikė tik 8 metimus iš 28, įsūdė tik vieną tritaškį iš 6 ir net 8 kartus prarado kamuolį. Tuo tarpu aikštės šeimininkai daugiausia rėmėsi komandiniu žaidimu.

„Man išties smagu žaisti šioje komandoje. Kartu mes stiprūs“, – pagyrimo žodžių sau ir savo komandos draugams negailėjo „Bulls“ gynėjas Derrickas Rose'as. Jis nugalėtojams pelnė 16 taškų, dar 22 pridėjo Loulas Dengas.

Baigiantis rungtynėms be traumuoto Žydrūno Ilgausko žaisdami „Cavaliers“ turėjo galimybę laimėti, tačiau L.Jameso tritaškis per paskutinę sekundę buvo netaiklus, o prasidėjus pratęsimui aikštės šeimininkai spurtavo 12:1 ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

Negana to, rungtynėse Klivlando ekipos krepšininkas Delonte Westas mėgindamas blokuoti D.Rose'o susilaužė ranką ir iškrito kelioms savaitėms.

Kitose rungtynėse ketvirtadienį „Denver Nuggets“ savo arenoje 119:113 įveikė „Phoenix Suns“ krepšininkus ir iškovojo septintą pergalę per pastarąsias aštuonias rungtynes. Nugalėtojams Linas Kleiza per 30 minučių pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Trečioje dvikovoje „New Jersey Nets“ 99:105 namie pralaimėjo „Portland Trail Blazers“ ekipai.