2014 01 31

Jonas Mačiulis įmetė 11 taškų, tačiau „Panathinaikos“ Eurolygoje neprilygo „Barcelona“ klubui

Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynėse antrąjį pralaimėjimą E grupėje patyrė Jono Mačiulio Atėnų „Panathinaikos“ klubas, penktadienį namuose 56:63 (23:24, 9:20, 15:8, 9:11) nusileidęs penktąją pergalę iš eilės iškovojusiems grupės lyderiams „Barcelona“ krepšininkams.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / „Scanpix“ nuotr.

Graikai garbingai priešinosi ispanams pirmąsias 10 rungtynių minučių. Antrajame ketvirtyje „Panathinaikos“ įkrito į duobę, tuo pasinaudojusi „Barcelona“ įgijo 11 taškų pranašumą 34:23.

Šeimininkai trumpam sugrąžinti intrigą sugebėjo tik ketvirtajame kėlinyje, kai po Dimitrio Diamantidžio dvitaškio graikai atsiliko 51:55. Tačiau „Barcelona“ pelnė 4 taškus be atsako ir „Panathinaikos“ laivas paskendo – 56:63.

Lietuvis šeimininkams pelnė 11 taškų. Per 35 žaidimo minutes (35:05) J.Mačiulis prametė abu dvitaškius, pataikė 3 tritaškius iš 5, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei prasižengė 3 kartus.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantis 13 (1/6 trit.), Stephane'as Lasme'as 13 (8 atk. kam.), Jonas Mačiulis 11, Antonis Fotsis 9.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 17, Kostas Papanikolaou 14, Erazemas Lorbekas 7.