2014 01 11

Jonas Mačiulis pelnė vos 2 taškus, tačiau „Panathinaikos“ išsivežė pergalę iš Vitorijos

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (2/0) ir toliau sėkmingai žygiuoja Eurolygos „Top 16 etape“. Graikai išvykoje 72:64 (24:17, 10:15, 14:20, 24:12) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (1/1) klubą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 8:0 ir nebeleido varžovams rimčiau pagalvoti apie pergalę.

J.Mačiulis per 22 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 20, Dimitris Diamantidis 12, Jamesas Gistas (3/3 dvit.) ir Ramelas Curry (2/3 dvit., 2/2 trit.) po 10 tšk.

„Laboral Kutxa“: Tiboras Pleissas 17, Thomas Heurtelis 13, Andresas Nocioni 8 tšk.