2014 11 09

Jonas Mačiulis prisidėjo prie dar vienos Madrido „Real“ pergalės

Šeštąją pergalę 2014-2015 metų Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) aštuoniolikos komandų sezono starte iškovojo ir vienvaldžiu aštuoniolikos komandų turnyro lyderiu tapo šalies vicečempionas Jono Mačiulio Madrido „Real“ klubas, sekmadienį svečiuose 96:94 (23:20, 22:25, 34:13, 17:36) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius Fuenlabrados „Montakit“ (1 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus ir dukart prasižengė. Per 13 su puse žaidimo minutės (13:36) J.Mačiulis pataikė visus 4 dvitaškius metimus.

Rezultatyviau komandoje už Lietuvos rinktinės puolėją žaidė Felipe Reyesas (22 tšk.), Sergio Rodriguezas (18 tšk.), Ioannis Bourousis (14 tšk.) bei Sergio Llullas (10 taškų).

Šeimininkams 23 taškus pelnė Danielis Clarkas, 18 – Andy Panko, po 11 – Moussa Diagne ir Jimmy's Baronas.

Tiesa, jau sekmadienį vakare „karališkąjį“ klubą gali pavyti turo susitikimą žaidžianti Malagos „Unicaja“ ekipa su Mindaugu Kuzminsku, kuris laimėjo visas penkerias rungtynes.

Penktą nesėkmę šeštojo turo mače patyrė šešioliktąją vietą užimanti Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa d'Or“ komanda, namuose 76:77 (28:15, 16:28, 16:18, 16:16) į trečiąją poziciją pakilusiems Bilbao „Basket“ (5/1) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs lietuvis į svečių krepšį įmetė 13 taškų, sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei prasižengė 4 kartus. Per 18 su puse aikštelėje praleistos minutės (18:37) M.Grigonis pataikė visus metimus – tritaškį, 4 dvitaškius ir abu baudos metimus.

12 taškų šeimininkams pelnė Benas Dewaras, po 11 – Željko Šakičius ir Davinas White'as.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Danilo Andjusičius (19 tšk.), Marko Todorovičius (14 tšk.) ir Raulis Lopezas (10 taškų).