2014 03 03

Jonas Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės pridėjo dešimt taškų

Septynios rungtynės sužaistos NBA lygos reguliariajame sezone. Rytų konferencijoje itin intensyvėjant kovoms dėl 3-5 vietų apsukų nemažina „Toronto Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu. Tačiau jiems ant kulnų lipa „Chicago Bulls“ ir „Washington Wizards“ ekipos.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Toronto Raptors“ (33/26) – „Golden State Warriors“ (36/24) 104:98 (25:28, 30:22, 20:28, 29:20)

DeMaro DeRozano puikus žaidimas lemiamomis minutėmis garantavo „Raptors“ pergalę. Lyderis įmetė 12 iš savo 32 taškų ketvirtajame kėlinyje, kurio pabaigoje „Raptors“ spurtavo 14:2 ir iškovojo 7-ąją pergalę per dešimt pastarųjų susitikimų.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir įmetė 10 taškų (5/6 dvit.) – visus iki antrojo kėlinio vidurio. Po to lietuvis buvo pekeistas ir antroje mačo dalyje nežaidė nė minutės.

„Centras“ per 23 minutes taip pat spėjo sugriebti 5 kamuolius, po 3 kartus suklysti ir prasižengti bei po kartą atlikti rezultatyvų perdavimą, blokuoti metimą ir perimti kamuolį.

„Raptors“: D.DeRozanas (9/14 dvit.) 32, K.Lowry (0/7 dvit., 8 rez. perd.) 13, P.Pattersonas ir G.Vazquezas po 12, A.Johnsonas (9 atk. kam.) 9.

„Warriors“: S.Curry (9/16 dvit., 4/11 trit.) 34, D.Lee (11 atk. kam.) 20, K.Thompsonas 12, H.Barnesas 11.

Trečioje vietoje Rytuose esantiems „Raptors“ krepšininkams ant kulnų lipa „Chicago Bulls“ (33/26), jau pasivijusi Kanados ekipą pagal pergales.

„Bulls“ namuose 109:90 (37:16, 22:32, 21:20, 29:22) įveikė „New York Knicks“ (21/39), o Joakimas Noah surengė puikų pasirodymą. Tai ketvirtoji iš eilės „Bulls“ pergalė ir devintoji per pastarąsias dešimt rungtynių.

J.Noah įmetė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tai penktasis trigubas dublis vidurio puolėjo karjeroje.

„Bulls“: D.J.Augustinas (4/5 trit.) 23, J.Butleris 19, C.Boozeris 14, J.Noah ir T.Gibsonas po 13, M.Dunleavy 10.

„Knics“: C.Anthony 21, A.Stoudemire'as ir T.Hardaway Jr. po 14, J.R.Smithas 13.