2011 11 16

Jono Kazlauzko vairuojamas CSKA tankas Eurolygoje pervažiavo ir „Unicaja“

Maskvos CSKA tęsia pergalingą žygį Eurolygoje. Jono Kazlausko treniruojami Rusijos čempionai trečiadienį namuose 77:66 (12:14, 22:15, 28:12, 15:25) įrodė savo pranašumą prieš Malagos „Unicaja“ ekipą.
Ramūnas Šiškauskas nuo 2007 metų žaidžia CSKA klube
Ramūnas Šiškauskas taškų nepelnė. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė CSKA (5 ir 0) klubui buvo jau penktoji iš tiek pat galimų B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“. Tuo tarpu „Unicaja“ (3 ir 2) pralaimėjo antrą kartą.

Atitrūko trečiajame kėlinyje

Nors mačas vyko Maskvoje, „Unicaja“ nė negalvojo lengvai pasiduoti. Visgi lygi kova aikštelėje vyko tik iki didžiosios pertraukos.

Pailsėję arba gavę pylos nuo J.Kazlausko, CSKA krepšininkai šovė į priekį. Šeimininkai laimėjo 7 minučių atkarpą rezultatu 24:6 ir ėmė triuškinti varžovus (60:38).

Vėl nesustabdomai rungtyniavo Andrejus Kirilenka, tačiau CSKA lyderiui sėdus ant suolo, „Unicaja“ atsigavo. Svečiai ketvirtajame kėlinyje ėmė tirpdyti deficitą, kuris paskutinę mačo minutę siekė vos 6 taškus (72:66). Tačiau Milošas Teodosičius pataikė iš toli ir intrigos nebeliko.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojų gretose žaidė 17 minučių, tačiau taškų nepelnė (0/2 tritšk.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

Darjušas Lavrinovičius nerungtyniavo dėl traumos.

CSKA į pergalę vedė A.Kirilenka. AK47 pelnė 17 taškų, sugriebė 9 kamuolius, 6 perėmė ir atliko 3 blokus. Aukštaūgis iš viso surinko net 39 naudingumo balus. M.Teodosičius pridėjo 19, Nenadas Krstičius – 12, o Aleksejus Švedas – 10 taškų.

„Unicaja“ ekipoje išsiskyrė Joelis Freelandas (14 tšk., 9 atk. kam.), Tremmellis Dardenas ir Kristapas Valteris (po 13 tšk.) bei Earlas Rowlandas (12 tšk.).