2011 01 27

Juano Carloso Navarro dvitaškis lėmė Eurolygos čempionų pergalę Liublianoje

Pirmame kėlinyje įgytą dviženklę persvarą iššvaisčiusi Eurolygos čempionė Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa galiausiai 68:67 (19:11, 17:15, 16:28, 16:13) palaužė Liublianos „Union Olimpija“ (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) komandą ir iškovojo antrą pergalę F grupėje.
Rungtynių akimirka ir jų herojus.
Rungtynių akimirka ir jų herojus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Puikiai rungtynes pradėję svečiai po Juano Carloso Navarro benefiso dar pirmo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (17:4), tačiau Slovėnijos čempionai po truputį tirpdė deficitą ir Goranas Jagodnikas trečio ketvirčio pabaigoje po labai ilgos pertraukos išvedė aikštės šeimininkus į priekį – 50:49.

Ketvirto kėlinio pabaigoje Vlado Ilievskiui užsidirbus nesportinę pražangą „Regal Barcelona“ klubas vėl nutolo (66:61), tačiau sausakimšos „Stozice“ arenos palaikomi „Union Olimpija“ krepšininkai spurtavo 6:0 ir Kenny Gregory dvitaškiu persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai – 67:66. Visgi J.C.Navarro pataikė iš dviejų taškų zonos (68:67), o du pergalę slovėnams galėję atnešti K.Gregory tritaškiai tikslo nepasiekė.

„Union Olimpija“: G.Shermadini ir K.Gregory (9 atk. kam.) – po 14, G.Jagodnikas 12, D.Markota 10, V.Ilievskis 8 (6 rez. perd.).

„Regal Barcelona“: J.C.Navarro 27 (dvitaškiai 7/7), E.Lorbekas 12 (7 atk. kam.), R.Grimau 11.