2013 12 29

Kauno rajono mero taurę iškovojo „Dzūkijos“ krepšininkai

Garliavos sporto ir kultūros centre baigėsi tarptautinis keturių ekipų Kauno rajono mero taurės kalėdinis turnyras. Finale Kauno rajono „LSU-Atletas“ susitiko su Alytaus „Dzūkija“ ir po dramatiškos kovos pralaimėjo 91:93 (24:18, 23:25, 20:24, 24:26).
"Dzūkijos" krepšininkai aikštę iškeitė į ligos patalą.
"Dzūkijos" krepšininkai aikštę iškeitė į ligos patalą. / NKL nuotr.

LSU krepšininkai geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui įgijo dešimties taškų persvarą – 14:4, o jį laimėjo 24:18.

Alytaus komanda netrukus atsitiesė ir antrajame kėlinyje išlygino rezultatą – 31:31. Mačas ir toliau vyko įtemptai, o „LSU-Atletas“ nuolat pirmavo kelių taškų persvara.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Paulius Dambrauskas po ilgos pertraukos „Dzūkiją“ išvedė į priekį – 67:65.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „LSU-Atleto“ spurtu 5:0. Kauno rajono komanda, įpusėjus kėliniui, pirmavo 81:73, tačiau stabtelėjo. Alytaus krepšininkai likus minutei iki susitikimo pabaigos išsiveržė į priekį 89:87. Nors „LSU-Atleto“ komandos kapitonas Vidmantas Sragauskis baudų metimais išlygino rezultatą 91:91, tačiau lemiamus taškus, likus 8 sekundėms iki rungtynių pabaigos, pelnė „Dzūkijos“ gynėjas P.Dambrauskas.

Šeimininkų komanda dar galėjo išsigelbėti, tačiau Karolio Babkausko tritaškis skriejo pro šalį.

„LSU-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 27, Šarūnas Vingelis 16, Žygimantas Skučas 14, Karolis Babkauskas 11.

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 20, Paulius Dambrauskas 19, Adamas Lapeta 18.

Rungtynes dėl trečiosios vietos turnyre Šakių „Zanavykas“ 71:79 (21:28, 17:17, 12:15, 21:19) turėjo pripažinti Atyrau „Barsy“ krepšininkų iš Kazachstano pranašumą.