2010 12 17

Kauno „Žalgiris“ užsitikrino vietą „Top–16“ etape

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau gali ramesni laukti švenčių. Tel Avivo „Maccabi“ ekipa namuose po atkaklios kovos 80:76 įveikė „Khimki“ klubą, ir tapo aišku, kad žalgiriečiai jau nebenukris žemiau ketvirtos vietos. O jeigu viskas susiklostys sėkmingai, gal ir išsaugos dabar užimamą antrą poziciją.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dramatiškose rungtynėse Tel Avivo klubas labai prastai žaidė antrame kėlinyje, kurio pradžioje svečiai iš Rusijos laimėjo atkarpą 16:2 ir įgijo solidų pranašumą.

Tačiau po truputėlį „Maccabi“ perėmė iniciatyvą ir trečiame kėlinyje jau išlygino rezultatą. Vis dėlto paskutines susitikimo minutes šaltakraujiškiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie jau anksčiau buvo užsitikrinę pirmą vietą A grupėje.