2009 04 06

„Kavalieriai“ lipa iš nesėkmių duobės (nuotraukos, video)

„Cleveland Cavaliers“ klubas išvengė trijų pralaimėjimų iš eilės šį sezoną. Sekmadienį absoliutūs NBA lyderiai namie 101:81 įveikė „San Antonio Spurs“ ekipą. Savo aikštėje „kavalieriai“ iškovojo jau 37 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą.
L.Jamesą mėgina sustabdytį R.Masonas
L.Jamesą mėgina sustabdytį R.Masonas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Spurs“ krepšininkai nejaukiai jautėsi Klivlande – aikštės šeimininkai su LeBronu Jamesu priešakyje jiems net neleido pagalvoti apie pergalę. „Kavalierių“ žvaigždė pelnė 18 iš 38 savo taškų pirmajame kėlinyje, o Morice'as Williamsas ir Delonte Westas prie pergalės pridėjo po 22 taškus.

„Tie du pralaimėjimai mums buvo įspėjamasis skambutis. Tikrai nebuvome sužavėti, kai pralaimėjome dukart iš eilės, – nba.com kalbėjo M.Williamsas. – Esame gera komanda ir apie tai daug nekalbėjome. Stengėmės pamiršti viską ir žiūrėti į priekį. Žinojome, ką turime daryti, ir štai rezultatas.“

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 36 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą. Lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

Didysis Z nuveikė didelį darbą stabdydamas varžovų vidurio puolėją Timą Duncaną. Pastarasis per 27 minutes pelnė tik 6 taškus ir areną paliko stengdamasis išvengti žurnalistų klausimų.

Rezultatyviausiai „Spurs“ ekipoje žaidė Tony Parkeris. Jo sąskaitoje – 24 taškai. „Turime išlikti optimistiški ir žaisti geriau. Tai svarbiausia šiuo metu“, – sakė jis.