Kevinas Durantas nuostabiu žaidimu atvedė „Thunder“ į pergalę prieš „Lakers“

Kevinas Durantas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kevinas Durantas
0

Artėjant NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku reguliariajame sezone vyko vos dvi rungtynės. „Oklahoma City Thunder“ lyderis Kevinas Durantas kone vienas įveikė „Los Angeles Lakers“ .

Nors prieš pasirodymą su NBA žvaigždėmis „Thunder“ (43/12) lyderis K.Durantas būtų norėjęs atsikvėpti, tačiau jam to neleido „Lakers“ (18/34) krepšininkai.

Los Andžele vykusiose rungtynėse „Thunder“ ekipa laimėjo tik po itin atkaklios kovos ir nuostabaus K.Duranto pasirodymo – 107:103 (17:24, 28:30, 27:28, 35:21).

„Lakers“ po trijų ketvirčių pirmavo 82:72, tačiau Derrickas Fisheris likus žaisti pusseptintos minutės tritaškiu rezultatą išlygino – 87:87. Kova vyko taškas į tašką.

Chrisas Kamanas likus žaisti 22 sek. dvitaškiu su pražanga rezultatą galėjo dar kartą išlyginti, tačiau prametė baudos metimą (102:103), o D.Fisheris pataikė abu (105:102). Komandos pradėjo taikyti pražangų taktiką.

„Lakers“ narys Steve'as Blake'as įmetė tik kartą iš dviejų (103:105), o K.Duranto ranka nedrebėjo (107:103). Los Andželo krepšininkai per likusias 11 sekundžių pergalės išplėšti nebesugebėjo.

K.Durantas per lemiamas 6 su puse ketvirtojo kėlinio minutes įmetė 14 taškų iš 20-ies, kuriuos pelnė „Thunder“. Neabejotinas ekipos lyderis iš viso įmetė 43 taškus (11/20 dvit., 3/13 trit., 12/12 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų pridėjo R.Jacksonas, 12 – D.Fisheris, 11 – J.Lambas, 10 – S.Ibaka.

„Lakers“ klubui W.Johnsonas ir Ch.Kamanas (10 atk. kam.) įmetė po 19 taškų, S.Williamsas (9 atk. kam.) surinko 15, K.Marshallas (17 rez. perd.) – 14, o S.Blake'as – 13.

„Oklahoma City Thunder“ – „Los Angeles Lakers“

Kitose rungtynėse „Chicago Bulls“ (27/25) namuose įveikė „Brooklyn Nets“ (24/27) klubą 92:76 (29:19, 20:22, 20:20, 23:15).

„Bulls“: T.Gibsonas 16, C.Boozeris (10 atk. kam.) 15, M.Dunleavy, J.Butleris ir J.Noah (13 atk. kam., 7 rez. perd.) po 14.

„Nets“: P.Pierce'as 15, D.Williamsas 13, J.Johnsonas 11, S.Livingstonas 10.