2014 02 26

„Kibirkštis“ sezoną Eurolygoje baigė nesėkme Turkijoje

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko sezono moterų Eurolygoje baigti skambiu akordu. Lietuvos čempionės paskutinėse C grupės rungtynėse išvykoje 60:81 (19:22, 13:25, 16:14, 12:20) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ komandai iš Turkijos. Per dvylika rungtynių tris pergales iškovojusios Lietuvos krepšininkės turnyro lentelėje išsaugojo šeštą vietą iš septynių komandų. Į kitą etapą pateko penkios geriausios grupės ekipos.
Ieva Krastina
Ieva Krastina / Augusto Didžgalvio nuotr.

„Kibirkšties-VIČI“ merginos su varžovėmis lygiai kovojo pirmas dešimt minučių. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkės nutolo ir po dvidešimties minučių kovos komandas jau skyrė 15-os taškų skirtumas.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus klubo merginos pademonstravo sėkmingą žaidimą puolime ir kėlinį laimėjo dviejų taškų skirtumu, tačiau paskutiniame ketvirtyje „Galatasaray“ ekipa įrodė, jog yra viena stipriausių C grupės komandų.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda beveik lygiai su varžovėmis kovojo po krepšiais (37/39), tačiau padarė daugiau nei dvigubai daugiau klaidų (20/9).

Rezultatyviausiai Vilniaus klube žaidė Ieva Krastina. Legionierė iš Latvijos per 33 minutes įmetė 11 taškų (0/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Hollie Mershon (2/10 dvitaškiai, 3 kld.) ir Sofija Aleksandravicius surinko po 10 taškų, Vita Kuktienė – (1/6 tritaškiai, 7 atk. kam., 4 atk. kam.) 9, Marina Solopova – (4 kld.) 6, Rima Valentienė – (3 kld.) 5, Mantė Kvederavičiūtė, Greta Šniokaitė ir Lina Pikčiutė (7 atk. kam., 3 rez. per., 5 kld.) – po 3.

„Galatasaray“ komandoje Alba Torrens įmetė 19 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Sancho Lyttle pridėjo 13, o Kelsey Bone (8 atk. kam.) – 12 taškų.