2010 05 17

Kleiza ir „Olympiacos“ pergale pradėjo Graikijos pirmenybių pusfinalį

Pirmose Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Lino Kleizos Pirėjo „Olympiacos“ klubas namuose 69:53 (23:15, 16:14, 13:15, 17:9) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ krepšininkus.
L.Kleiza finale pelnė 13 taškų
L.Kleiza nugalėtojams pelnė 14 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Graikija

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė lietuvis: į svečių krepšį įmetė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei suklydo ir prasižengė po 3 kartus. Per 31 žaidimo minutę (30:58) L.Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 6, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Thodoras Papaloukas, 12 – Giannis Bourousis (11 atkovotų kamuolių).

Svečių gretose išsiskyrė Konstantinos Kaimakoglou (12 tšk.) ir Dimitris Mavroidis (10 tšk.). Antrosios serijos rungtynės Atėnuose bus žaidžiamos trečiadienį.

Kitoje pusfinalio serijoje reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ klubas 1:0 (88:58) pirmauja prieš Atėnų „Panellinios“ ekipą. Antrosios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius