2009 01 06

Kleizos indėlis į pergalę – 11 taškų

Triuškinamą pergalę šiąnakt NBA pirmenybėse iškovojo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje itin rezultatyviose rungtynėse 135:115 (40:28, 34:42, 23:22, 38:23) sutriuškino Indianos „Pacers“ ekipą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Linas Kleiza

Pirmame kėlinyje sužaidus beveik 3 minutes rezultatas dar buvo lygus (8:8), tačiau tada „Nuggets“ spurtavo 18:2.

Vis dėlto atitrūkti Indianos krepšininkai „Nuggets“ ekipai neleido ir sėkmingai žaisdami antrame kėlinyje sumažino atsilikimą. Ilsėtis klubai patraukė šeimininkams turint 4 taškų pranašumą (74:70).

5 taškai komandas teskyrė ir prieš prasidedant lemiamam kėliniui (97:92). Jo pradžioje Stephenas Grahamas dėjimu iš viršaus priartino „Pacers“ ekipą iki 3 taškų (99:96). Vis dėlto dar labiau priartėti šeimininkai neleido. Chauncey Billupsas pelnydamas 5 taškus iš eilės inicijavo „Nuggets“ spurtą 13:2 ir šeimininkai atitrūko nebepavejamai.

Nugalėtojams Linas Kleiza per 24 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 0/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė – tai buvo techninė pražanga, kurią L.Kleiza užsidirbo antro ketvirčio pradžioje.

„Nuggets“: Kenyonas Martinas 25, Chauncey Billupsas 24 (11 rez. perd.), Carmelo Anthony 21 (9 rez. perd.), Nene 18, Linas Kleiza 11, J.R.Smithas 10, Dahntay Jonesas 8.

„Pacers“: Danny Grangeris 36, Jarrettas Jackas 17, Stephenas Grahamas 16, Troy Murphy 15 (12 atk. kam.), Roy Hibbertas 10, Jeffas Fosteris 9.