2009 01 03

Kleizos klubas paskutinę sekundę išplėšė pergalę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ komanda su Linu Kleiza. „Nuggets“ išvykoje 122:120 (32:26; 21:38; 36:32; 33:24) įveikė Oklahomos „Thunder“ ekipą.
Chauncey Billupas grįžta namo
Chauncey Billupsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po trijų kėlinių 7 taškų persvarą turėjo „Thunder“ komanda. Visgi „Nuggets“ neketino pasiduoti ir iki ketvirčio pabaigos likus 5 minutėms rezultatas buvo lygus. Kurį laiką komandos kovėsi taškas į tašką.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms tritaškį pataikė Chauncey Billupsas, „Nuggets“ įgijo 3 taškų persvarą. Prasidėjus paskutiniajai rungtynių minutei „Nuggets“ persvarą taikliu baudos metimu iki 4 taškų padidino Nene.

Netrukus taikliais baudų metimais atsakė „Thunder“ lyderis Kevinas Durantas, skirtumas sumažėjo iki 2 taškų. „Nuggets“ puolėjas Kenyonas Martinas pataikė dvitaškį, tačiau po kelių sekundžių tuo pačiu atsakė ir Durantas.

Likus žaisti vos 5 sekundes Billupsas prametė tritaškį, tuo pasinaudojęs Durantas likus vos 2 sekundėms pats pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Nors atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus paskutinę rungtynių sekundę tritaškį įsūdė „Nuggets“ atakų lyderis Carmelo Anthony ir išplėšė pergalę savo komandai.

L.Kleiza šiose rungtynėse aikštelėje praleido 17 minučių. Lietuvis pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 31 (9 atk. kam.), Nene 27 (14 atk. kam.), Chauncey Billupsas 24 (7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 13, Dahntay Jonesas 9, Linas Kleiza 8, J.R. Smithas 7.

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (9 atk. kam.), Jeffas Greenas 18, Damienas Wilkinsas 16, Earlas Watsonas 15 (7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 14, Desmondas Masonas 11, Chrisas Wilcoxas 8.