2014 11 16

Kšištofas Lavrinovičius atvedė Italijos klubą į pergalę

Kol kas geriausias sezono rungtynes Italijoje sužaidęs Kšištofas Lavrinovičius atvedė Emilijos Redžo klubą į pergalę šalies čempionate. „Grissin Bon“ (5/1) ekipa, kurios garbę gina ir dar vienas lietuvis Rimantas Kaukėnas, svečiuose po atkaklios kovos 94:88 (28:22, 18:24, 21:24, 27:18) palaužė Avelino „Sidigas“ (3/3) krepšininkų pasipriešinimą.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Lavrinovičius per 22 aikštėje praleistas minutes įmetė 23 taškus (2/3 dvit., 3/4 trit., 10/11 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir iš viso surinko 30 naudingumo balų.

15 minučių ant parketo praleidęs R.Kaukėnas surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.,0/1 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir kartą prasižengė.

Nugalėtojų gretose K.Lavrinovičiui geriausiai talkino Achille Polonara ir Andre Činčiarini, kurių sąskaitose atitinkamai 19 ir 14 taškų.

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Adrianas Banksas, 16 – O.D.Anosike, 14 pridėjo Justinas Harperis.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius