2014 03 23

Kšištofo Lavrinovičiaus „Valencia“ tik paskutiniame kėlinyje palaužė autsaiderį

Netikėtai sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Kšištofo Lavrinovičiaus atstovaujamas Valensijos „Valencia“ (21/3) klubas, kuris šeštadienį svečiuose netikėtai sunkiai 91:77 palaužė absoliučią lygos autsaiderę Valjadolido „Valladolid“ (2/22) ekipą.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prieš lemamą ketvirtį antrą vietą čempionate užimantys svečiai atsilikinėjo 59:65, tačiau paskutiniame kėlinyje supančiojo varžovus gynybos gniaužtuose, o patys pelnė net 32 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs K.Lavrinovičius per 13 minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir dukart pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Justinas Doellmanas pelnė 17, Bojanas Dubljevičius (11 atk. kam.) – 15, Rafaelis Martinezas (4/5 trit.) – 12, Romainas Sato (6 atk. kam.) – 11, Oliveris Lafayette'as (2/2 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.) – 10 taškų.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 14 taškų surinkę Omari Johnsonas (7/10 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.) ir Danilo Andjusičius (3/4 trit.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius