2011 04 28

Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas Italijos krepšinio čempionate pranoko Donatą Motiejūną

Pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ (25/2) ekipa, kuri namuose 81:64 (20:6, 19:20, 15:19, 27:19) nugalėjo Donato Motiejūno atstovaujamą Trevizo „Benetton“ (14/13) klubą.
Kšyštofas Lavrinovičius
Kšyštofas Lavrinovičius buvo rezultatyviausias iš lietuvių. / „Scanpix“ nuotr.

Kšyštofas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 0/2, baudos 2/2), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats 3 sykius pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 19 minučių surinko 7 taškus (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 1/4, baudos 2/3 ), atliko rezultatyvų perdavimą, sugriebė vieną atšokusį kamuolį, triskart suklydo, išprovokavo vieną pražangą, 5 kartus pats prasižengė ir perėmė du kamuolius.

Tuo tarpu D.Motiejūnas ant parketo praleido 33 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 0/1, baudos 3/4), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas, pats dusyk prasižengė ir blokavo vieną varžovo metimą.

Nugalėtojams Bo McCalebbas surinko 15 taškų, Pietro Aradori ir Malikas Hairstonas pridėjo po 9.

Pralaimėjusiųjų gretose Stefanas Markovičius surinko 16 (6 rez. perd.) taškų, Alessandro Gentile pridėjo 13.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?