Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuklūs lietuvių pasirodymai nesutrukdė „Lokomotiv“ ekipai VTB lygoje išsivežti pergalės iš Talino

Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Estai kol kas dar žaidžia VTB Jungtinėje lygoje ir pirmadienį lietuvių Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (9/6) komanda sugebėjo išsivežti pergalę iš Talino. Rusijos klubas A grupės rungtynėse svečiuose 78:67 (17:13, 23:20, 20:19, 18:15) nugalėjo autsaiderę Talino „Kalev“ (2/13) komandą.

M.Kalnietis per 29 minutes pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 kartus prasižengė.

22 minutes ant parketo praleidęs S.Jasaitis pasižymėjo 2 taškais (0/2 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), 5 atkovotais kamuoliais, 3 išprovokuotomis pražangomis bei 1 asmenine pražanga.

Nugalėtojus į pergalę vedė Marcusas Wiliamsas ir Richardas Hendrixas atitinkamai surinkę 15 ir 14 taškų.

Pralaimėjusiems Bamba Fallas pelnė 21 tašką, Indrekas Kajupankas pridėjo 13 taškų.

Šioje grupėje varžosi ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda, kuri užima antrąją vieta ir turi 10 pergalių bei 5 pralaimėjimus.

A grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas – 14 pergalių ir 1 pralaimėjimas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 15 14 1 93,3

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 15 10 5 66,7

3. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 15 9 6 60

4. „Doneck“ (Ukraina) 15 8 7 53,3

5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 15 8 7 53,3

6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 15 8 7 53,3

7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 15 6 9 40

8. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 15 6 9 40

9. Nimburko ČEZ (Čekija) 15 4 11 26,7

10.Talino „Kalev“ (Estija) 15 2 13 13,3

B grupėje pirmauja visus 15 susitikimų laimėję Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 15 15 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 16 14 2 87,5

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 15 9 6 60

4. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 16 7 9 43,8

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 16 7 9 43,8

6. Rygos VEF (Latvija) 15 6 9 40

7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 14 5 9 35,7

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 14 4 10 28,6

9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 14 4

10 28,6 10.Klaipėdos „Neptūnas“ 15 4 11 26,7

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek