2010 10 18

Kuklus lietuvių pasirodymas Italijos krepšinio pirmenybių starte

Pergale 2010–2011 metų sezono šešiolikos komandų Italijos vyrų krepšinio čempionatą pradėjo Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ klubas – sekmadienį namuose 88:70 (22:15, 19:18, 15:21, 32:16) įveikė Avelino „Air“ krepšininkus.
D.Motiejūnas - naudingiausias turnyro pirmos savaitės žaidėjas
D.Motiejūnas pelnė 5 taškus / „Scanpix“ nuotr.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis pelnė 5 taškus, puolime atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 4 pražangas. Per 21 žaidimo minutę jis prametė vienintelį tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Ryanas Toolsonas, 15 – Hrvoje Peričius, 14 – Devinas Smithas.

Bolonijos „Canadian Solar“ komanda su Deividu Gailiumi pirmojo turo rungtynėse savo aikštelėje 68:66 (12:10, 17:15, 10:29, 29:12) nugalėjo Kantu „Bennet“ ekipą, kurios gretose nebuvo registruotas Arminas Urbutis.

D.Gailius per 4 minutes prametė dvitaškį bei dukart prasižengė.

19 taškų į svečių krepšį įmetė Marcelusas Kempas, 16 – Giuseppe Poeta, 11 – Viktoras Sanikidzė.

Tautvydo Lydekos Pezaro „Scavolini Siviglia“ klubas pirmojo turo mačą sekmadienį išvykoje 78:87 (16:21, 18:20, 29:18, 15:28) pralaimėjo Varezės „Cimberio“ krepšininkams.

Lietuvio sąskaitoje – 3 (dvitaškiai 1/3, baudos 1/2) taškai, 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 4 klaidos bei 2 pražangos (16 min.).

23 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Morrisas Almondas, 20 – Andre Collinsas, 12 – Nemanja Aleksandrovas.

Likusių Italijos vyrų krepšinio lygos pirmojo turo mačų rezultatai

Montegranaro „Fabi Shoes“8876Sasario „Dinamo“

Kazertos „Pepsi“8791Bjelos „Angelico“

Romos „Lottomatica“8661Brindizio „Enel“

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius