2013 12 02

Lengva Jono Mačiulio atstovaujamo „Panathinaikos“ klubo pergalė Graikijos čempionate

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa Graikijos pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę – svečiuose lietuvio klubas 87:60 (20:14, 26:18, 20:11, 21:17) sutalžė Atėnų „Ilisiakos“ klubą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jono Mačiulio ekipa savo pranašumą įrodinėjo jau nuo pat mačo pradžios. Pirmąjį kėlinį laimėję 6 taškais „Panathinaikos“ krepšininkai po dviejų kėlinių persvarą padidino jau iki 14 – 46:32.

Po pertraukos lietuvio ekipos varžovai neatsigavo, prieš lemiamą ketvirtį J.Mačiulio klubas pirmavo jau 66:43. Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas – „Panathinaikos“ laimėjo 87:60.

Lietuvis per 14 minučių įmetė 5 taškus (1/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą ir kartą perėmė kamuolį.

„Panathinaikos“: Vlantimiras Giankovitsas 19, Nikos Pappas 16, Mike‘as Batiste‘as ir Jamesas Gistas po 14, Roko Leni Ukičius 6, Jonas Mačiulis 5.

„Ilisiakos“: D.J. Stephensas 19, Kevinas Andersonas 10, Cheikhas Mdbojus 9, Periklis Dorkofikis 7.

„Panathinaikos“ ekipos Graikijos pirmenybėse žengia su 7 pergalėmis ir 1 nesėkme.