2010 11 22

Lenkijoje pagerintas žiūrovų rekordas – šalies krepšinio čempionato rungtynes stebėjo penkiaženklė minia (video)

Sekmadienį pagerintas Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynių rekordas – dvikovą Sopote, kuriame vietos „Trefl“ ekipa su Giedriumi Gustu po pratęsimo 69:79 (19:20, 17:20, 19:12, 14:17, 0:10) nusileido Tomo Pačėso vadovaujamai šalies čempionei Gdynės „Asseco Prokom“ komandai, stebėjo net 10 015 žiūrovų.
T.Pačėsas ir jo auklėtiniai patyrė jau 4 pralaimėjimą iš eilės
T.Pačėso auklėtiniai nugalėjo po pratęsimo. / „Scanpix“ nuotr.

Ankstesnis rekordas – 6 tūkst. sirgalių – 2004 metais buvo užfiksuotas Vroclave esančiuose šimtmečio („Hala Ludowa“) rūmuose.

G.Gustas šeimininkams pelnė 12 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik Marcinui Stefanskiui, kuris į svečių krepšį įmetė 13 taškų.

Per 26 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 5, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, trissyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė J.R.Giddensas (22 tšk.) ir Bobby Brownas (21 tšk.).

Trečią nesėkmę septintose rungtynėse patyrusi „Trefl“ komanda su 11 taškų užima trečią poziciją, o trečią pergalę iš penkių galimų iškovoję „Asseco Prokom“ krepšininkai su 8 taškais pakilo į dešimtą vietą.

Dvylikos ekipų turnyre pirmauja visas septynerias rungtynes laimėjęs Dainiaus Adomaičio treniruojamas Slupsko „Energa Czarni“ (14 tšk.) klubas su Mantu Česnauskiu.