2014 10 01

Liepojos „Triobet“ su dviem lietuviais pergale pradėjo Latvijos krepšinio lygos sezoną

Savaitgalį Baltijos krepšinio lygos taurės (BBL Cup) turnyrą laimėjęs Liepojos „Triobet“ (Latvija) klubas su Andriumi Mažučiu ir Edgaru Želioniu trečiadienį pergale pradėjo ir 2014-2015 metų Latvijos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmosiose rungtynėse „Triobet“ krepšininkai svečiuose 66:61 (23:26, 16:16, 17:7, 10:12) įveikė ketvirtąją vietą praėjusiame sezone užėmusią Jūrmalos „Feniks“ komandą ir savotiškai atsirevanšavo už pralaimėjimą praėjusio sezono ketvirtfinalio serijoje.

15 taškų nugalėtojams pelnė Janis Antropas, 12 – Lauris Blausas, po 9 – Andrius Mažutis ir Edgaras Želionis.

32 su puse minutės (32:36) aikštelėje praleidęs A.Mažutis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 3 ir abu baudų metimus, sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

21 minutę (20:54) žaidęs E.Želionis prametė visus 4 tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 4, realizavo visus 3 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Edgaras Jeromanovas (16 tšk.), Ugis Pinete (11 tšk.) bei Ervinas Jonatas (8 taškai).