Rezultatyviausiai Rusijos komandoje žaidė atitinkamai 19 ir 17 taškų įmetę Andrejus Zubkovas (6/8 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Krunoslavas Simonas (3/3 trit., 5 rez. perd.).
Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir svariai prisidėjo prie pergalės.
M.Kalnietis per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 25 naudingumo balus.
S.Jasaitis per 16 minučių įmetė 7 taškus (2/4 dvit, 1/1 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.
Svečiams iš Lenkijos Michaelas Tayloras (6 kl.) pelnė 14, Mihalis Čylinskis (2/8 trit.) ir Ivanas Zigeranovičius – po 10 taškų.
Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Krestininas per 23 minutes įmetė 7 taškus (3/8 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, blokavo metimą, išvengė klaidų bei pražangų bei su 13 naudingumo balų buvo pirmas savo komandoje.
„Lokomotiv“ tęs pasirodymą Vieningosios lygos turnyre, o „Turow“ liko už atkrintamųjų varžybų borto.
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):
1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 18 17 1 35
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 18 13 5 31
-------- – –
3. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 18 12 6 30
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 18 11 7 29
5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 18 9 9 27
6. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 17 7 10 24
-------- – –
7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 18 6 12 24
8. „Doneck“ (Ukraina) 18 8 10 23
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 17 4 13 21
10.Talino „Kalev“ (Estija) 18 2 16 20
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):
1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 17 17 0 34
2. Maskvos CSKA (Rusija) 18 16 2 34
-------- – –
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 18 11 7 29
4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 18 9 9 27
5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 18 8 10 26
6. „Astana“ (Kazachstanas) 17 8 9 25
-------- – –
7. Rygos VEF (Latvija) 17 6 11 23
8. Klaipėdos „Neptūnas“ 18 5 13 23
9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 18 4 14 22
10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 17 4 13 21
Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateko į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.